با نتایج به صورت مقدماتی حزب دموکرات در ایالت نوادا نورد در, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به وزن در. سناتور برنی ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود نوادا حزبی و در حالی که هواداران قطعا خوشحال برای دیدن او را به یک فرمانده سرب در نمایندگان گزارش می دهد که روسیه ممکن است کمک به مبارزات انتخاباتی خود به تازگی منتشر شده است.

گزارش آن را شک و تردید در چگونگی مشروع موفقیت واقعا, هر چند که هنوز پاک شده فقط چه نوع کمک است که با توجه به ساندرز مبارزات انتخاباتی. شنبه شب به نظر می رسد رئیس جمهور تهمت بازیگران کمی از شک و تردید در مورد اینکه آیا یا نه کمک روسیه واقعی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده به نقل از فاکس نیوز گزارش خبرنگار جان اسکات در توییتر گفت: “کرملین گزارش شده است که پشتوانه برنی ساندرز پیشنهاد را به نفع کاخ سفید” قبل از اضافه کردن “چرا کسی به من بگویید این؟”

آن را به طور کامل روشن نیست که آیا تهمت بود از ساختن یک شوخی در مورد اتهامات علیه حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری و یا اینکه آیا رئیس جمهور بود واقعا ادعای خود مقامات اطلاعاتی داده نشده او در یک جلسه مطبوعاتی در دخالت به مبارزات انتخاباتی خود را. اضافه شدن درجه سختی است که رئیس جمهور می کند با استفاده از طعنه در رسانه های اجتماعی ارسال ظاهرا بی اطلاع است که تن تمام شده است که آسان برای به عنوان خوانده شده آنلاین.

Democratic Presidential Candidate Sen. Bernie Sanders Campaigns In Texas
  Cengiz یار / گتی ایماژ

پس از ارسال که صدای جیر جیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست رفته خارج از راه خود را به توضیح اینکه آیا یا نه این یک شوخی بود یا شاید تلاش به ادعای این گزارش که ساندرز گفته شد یک ماه پیش ساخته شده است. رئيس جمهور هم آدرس نوادا قفقاز حداقل یک بار دیگر در توییتر در بخش گفتن برنی ساندرز که او نمی باید اجازه دهید هر کسی را به نفع خود به دور از او.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا است. بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک می توانید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری. تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!”

Vox گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد حق با برنی ساندرز و دیگر اعضای دموکرات و جمهوری خواه کنگره رهبری است. این جلسه که به نور و جمعه شامل اطلاعات طبقه بندی شده و گفته شده است این است که یکی از دلایل نه ساندرز و یا هر کس دیگری در این دولت ساخته شده در اطلاعات عمومی قبل از در حال حاضر.

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار است رفته تا آنجا که به سوال انگیزه از داستان که به بیرون درز فقط یک روز قبل از رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de