نیکی بلا به او طرفداران درمان به تازگی هنگامی که او به آنها نشان داد او در حال رشد کودک دست انداز در یک مجموعه ای جدید از عکس های سلفی در Instagram صفحه.

در عکس نیکی از او کشیده قرمز بالا و کشیده او خاکستری sweatpants پایین به فاش کردن شکم. او موهایش را شل بیش از یک شانه و آن را تا حدی پوشش داده شده است. در این عکس ها او به اشتراک گذاشته مشاهده کامل بدن او را به عنوان او ایستاده بود در مقابل آینه. اما در چهارم او را به این سمت است که با تاکید بر منحنی های جدید از ناحیه میانی.

در زیرنویس نیکی گفت: “سلام” را به نوزاد خود و فاش کرد که او در 16 هفته همراه است.

همانطور که از نوشتن این عکس شده است و دوست داشتم بیش از 400 ، 000 بار و بیش از 3000 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران gushed بیش نیکی دست انداز و چندین تبریک گفت و او را در دوران بارداری.

“تبریک نیکی!” یک نفر نوشت. “من مطمئن هستم که شما در حال رفتن به یک بزرگ مامان.”

“شما نگاه زیبا” یکی دیگر اضافه شده است. “آه کمی دست انداز.”

“شما زرق و برق دار شما نگاه بزرگ” یک سوم دیدگاه اظهار داشت. “من امیدوارم که شما یک کار آسان است. به شما خواهد شد زیبا ترین و مادر خوب در جهان است. من شما را دوست دارم.”

“شما #BellaArmy را دوست دارد نوزاد خود را در حال حاضر!!” یک چهارم بوده. “خیلی cuteness!! ما شما را دوست دارم هر دو از شما.”

اما در میان همه تعارف برخی از نظر تصمیم به درخواست نیکی در مورد رابطه قبلی با ستاره کشتی گیر جان سینا. یکی Instagram کاربر سوال خود را در مورد او اعلام قبلی در مورد عدم تمایل کودکان و نوجوانان. دیگر به نظر می رسید که قبلا غافل که دو جانباز ستاره WWE به پایان رسید خود را در ارتباط است. نیکی نشده خطاب به هر کدام از این نظرات به این نوشته.

اگر چه این اولین بار است که نیکی نشان داده خاموش ضربت کودک خود را در یک عکس در Instagram صفحه TMZ به تازگی نوشته شده کاندید paparazzi عکس از دست زدن به او میانی در حالی که با پوشیدن یک برش از بالا و ساق سیاه و سفید.

بازنشسته کشتی گیر حرفه ای اعلام کرد که او باردار بود در یک مجله مردم منحصر به فرد است. این مقاله همچنین نشان داد که نیکی خواهر بری همچنین در حال حاضر در انتظار فرزند دوم خود را. در طول این افراد مصاحبه بری اصرار داشت که خواهر نیست طرح دو بارداری.

“صبر کنید, دوقلو حامله بودن در همان زمان ؟” او گفت:. “مردم در حال رفتن به فکر می کنم که این یک شوخی است. ما هر دو شوکه هستند. مردم در حال رفتن به فکر می کنم ما آن را برنامه ریزی شده اما شما واقعا نمی تواند برنامه ریزی بارداری!”

این خواهد بود نیکی است فرزند اول با نام” رقص با ستاره ها رقاص حرفه ای آرتم آرتم Chigvintsev. دو شرکای شد در طول فصل 25 نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im