حامله تناسب اندام مدل هانا Oberg آموزش و glutes در تازه ترین سری از فیلم های او Instagram صفحه. لباس پوشیدن و در یک سینه بند ورزشی, خاکستری, ساق پوش, سیاه و سفید, کفش ورزشی, سبزه مامان به شود شروع به تمرین با یک سری از پرس پا قرار دادن پاهای خود را در یک موضع گسترده ای در ماشین به عنوان او خم و طولانی است.

چمباتمه سومو در دستگاه اسمیت دنبال کرد. این نیاز به یک موضع گسترده ای به عنوان به خوبی به عنوان هانا ایستاده با هالتر بر روی شانه های او. سومین فیلم او را دیدم مقابله با مجموعه ای از دمبل lunges. او تنوع در نسخه استاندارد این ورزش انتخاب برای بالا بردن یک پا کم مدفوع به عنوان او به اتمام تکرار. هانا lunged کم در طول تصویری قرار دادن بیشتر از وزن خود را روی پای جلو قبل از او ایستاده بود تا دوباره. در زیرنویس هلندی مدل تناسب اندام به او هشدار داد, حامله, طرفداران که اگر آنها احساس هر گونه درد در حالی که تلاش این ورزش, سپس آنها باید در آن جست و خیز.

هانا بالا پاشنه خود را بر روی یک میکرو پلیت برای “اردک موضع” اسکات که آمد بعدی. برای این تمرین او نیز برگزار شد دمبل در مقابل قفسه سینه خود را به عنوان او انجام هر تکرار.

در این ویدئو بعد. هانا زدم مجموعه ای از سفت پا deadlifts قبل از پایان این تمرین در زیر کلیپ را با یک سری از دمبل جعبه گام-یو پی اس.

همانطور که از نوشتن این پست مشاهده شده است بیش از 30 ، 000 بار و نزدیک به 400 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در بخش نظرات طرفداران به نظر می رسید در ترس از هانا را جسمانی.

“من حتی نگاه این خوب است پس از هر یک از 4 حاملگی” یک نفر نوشت.

دیگران او را برای تمرین الهام بخش است.

“خوب شما تشکر می کنم دختر!!” شخص دوم اضافه شده است. “از آنجا که من نشسته در خارج از ورزشگاه پیمایش از طریق حساب کاربری خود تصمیم گیری که تمرین را انجام دهید و شما ارسال شده این یکی soooo این یکی از آن است lol.”

“من در حال حاضر در هفته 26 با کودک شماره سه و شما الهام بخش من در تمام طول روز هر” یک همکار حامله فرد نوشت. “شما نگاه کنید من شماره سه 26 روز ضربت است که در مورد اندازه 38-هفته هاها!”

و مجموعه ای دیگر از نظر به نظر می رسید بسیار هیجان زده در مورد هانا آینده تولد.

“من بوده ام به دنبال من و شما نمی توانید صبر کنید برای دیدن شما عزیزم!” چهارمین دیدگاه نوشته. “من هر روز بیا به دیدن اگر هر گونه شانس و….”

این اولین بار نیست که هانا به اشتراک گذاشته شده پایین تر تمرین بدن در طول بارداری. قبلی سری از فیلم های او نشان داد تمرینات به معنای به طور خاص فعال glutes. در آن مناسبت, مدار شامل قورباغه پمپ بالا هیپ برد و کابل رشوه.

همانطور که از نوشتن این ها شده است را دوست داشت بیش از 30000 بار و بیش از 300 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de