تناسب اندام, مدل هانا Oberg که در حال حاضر نه ماه باردار رهبری به ورزشگاه برای بازگشت به تمرین در آخرین سری از فیلم های او Instagram صفحه. در به اشتراک گذاشته شده کلیپ های زیبایی نگاه بدنسازی-آماده در یک خاکستری سینه بند ورزشی و تطبیق ساق پوش. او نیز گره خورده است او راست, پوست قهوه ای به یک کم موی دم اسبی و sported سفید و کفش ورزشی.

هانا شروع تمرین با مجموعه ای از لات pulldowns در آنچه به نظر می رسد دو کابل و ماشین آلات. در حالی که زانو را او برگزار شد یک دسته در هر دست را به عنوان او کشیده وزن پایین درگیر شدن او عضلات پشت با هر هرزه. در عنوان او توصیه می شود انجام چهار 12-rep مجموعه از این ورزش برای نتایج مطلوب.

بعدی کلیپ دیدم هانا دست کشیدن از یک مجموعه ای از کابل بالا طناب pulldowns که مورد نیاز او را به نشستن بر روی زمین با یک زانو مطرح شده است. بر خلاف قبلی تصویری, هانا برگزار شد یک طناب با هر دو دست کامل به تکرار. برای این ورزش های, عنوان, پیشنهاد انجام چهار مجموعه از 10 تکرار.

هانا اضافه شده یک دمبل به تمرین برای حرکت بعدی مجموعه ای از تک بازو نیمکت ردیف. این مورد نیاز خود را به خم شدن و یک زانو را در مقابل یک نیمکت به عنوان او خم به جلو کشیده و وزن نسبت به او. با توجه به عنوان این ردیف باید انجام شود 10 بار در هر مجموعه ای به صورت چهار مجموعه در کل.

در نهایت او به پایان رسید در این مدار با یک سری از نشسته دمبل پشت flyes. او نشستم برای این با گسترش پاهای او را به عنوان او خم شد و او را به بالاتنه جلو. با اسلحه خود را راست هانا برداشته دمبل را به طرف تا زمانی که هر دو اسلحه به انتظارنشسته بودند تا با او گردن قبل و پس از آن به آرامی کاهش آنها را دوباره. او توصیه می شود چهار ده-تکرار مجموعه از این در عنوان ،

حتی اگر او در این تمرین در حالی که به شدت باردار هانا همچنین با استفاده از او به عنوان تشویق زنان که در حال انتظار به ورزش احتیاط در هنگام تلاش تمرین. او توصیه می شود زنان باردار به جست و خیز هر یک از این حرکت اگر آنها احساس هر گونه ناراحتی.

همانطور که از نوشتن این پست انباشته شده بیش از 20,000 دوست دارد و بیش از 170 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در نظر طرفداران باران او با ستایش برای کار کردن در طول بارداری.

“من در عشق با شما!” یک نفر نوشت. “شما مانند یک زن الهام بخش و به زودی به مادر است.”

“شما الهام بخش!” فرد دیگری افزود: “من امیدوارم که من مثل شما هستم وقتی که من باردار شوند!

“این مشروع است الهام بخش شما در حال مشاهده روزمره کار کردن در دوران بارداری خود را” یک سوم دیدگاه نوشته.

“من فکر می کنم که آن را شگفت انگیز است که شما به ورزشگاه رفت و در سراسر شما کل بارداری!” چهارمین دیدگاه بوده. “غرفه به شما!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de