باردار در طول COVID-19? پزشکان توضیح می دهد داس نبایدها و همه شما باید بدانید

دو پزشک کمک به ما در درک چگونه زنان باردار می تواند به سالم ماندن و آرام در طول COVID-19 بحران است.

“As a دکتر این مسئولیت من است برای کمک به عنوان بسیاری از مردم که من می تواند در این بحران” آغاز می شود Dr Reubina KD سینگ MS (OB-GYN) در گفتگو با بهتر هند.

“یکی از بیماران مبتلا به انفارکتوس حاد اندومتریوز و قادر به دریافت دارو. من متصل به یک داروخانه است که به کمک در تهیه آن برای او,” او اضافه می کند.

دکتر سینگ مدیر فضل باروری مرکز در Gurgaon و پس از 21 روز-مستند اعلام شد, شده مشاوره و انجام مشاوره از طریق تلفن.

در ابتدا این مرکز ارائه شد به تنها بیماران بلکه هنگامی که کلمه گسترش و اضطراب در زنان شروع به تماس با او تمدید خدمات و در حال حاضر طول می کشد تماس از سراسر کشور است.

چه ترس و چگونه می توان آن را مدیریت می شود ؟

دکتر سینگ توضیح می دهد که در حالی که بیمارستان ها, کاربردی, زنان باردار و فقط ترس از ترک خانه های خود و رسیدن به بیمارستان است.

“آنها نگران ابتلا به ویروس در خود بیمارستان مراجعه کنید. این اضطراب به خصوص افزایش در زنان که بسیار نزدیک به خود را از تاریخ تحویل. در اصل آنها نگران هستند و نه فقط برای خود بلکه در مورد اینکه آیا یا نه دکتر قادر خواهد بود به آن را در زمان تحویل. حتی پست-تحویل ترس از اینکه کودک خواهد قرارداد این ویروس در هر شیوه ای بسیار واقعی” او می افزاید.

آرام ماندن.

دکتر سینگ کمک می کند تا با برخی از راهنمایی که ممکن است کمک به زنان باردار آرامش در طول این زمان تست.

• نگه داشتن نگرانی و اضطراب در خلیج به عنوان آنجا که ممکن است. دکتر سینگ می گوید که همانطور که از در حال حاضر هیچ شواهد قطعی نشان می دهد که یک نوزاد می تواند COVID-19 مثبت است.
• اطمینان حاصل شود که شما همچنان به دنبال اقدامات احتیاطی لازم که شامل شستن دست های خود را اغلب نه خروج از خانه مگر آن که از اهمیت و حتی اگر شما را ترک برای پوشیدن یک ماسک و نه در تماس با هر کسی که به نظر می رسد ناخوش.
• تمرین های اجتماعی فاصله در روح واقعی آن در همه زمان ها.
• در این زمان ضروری است که زنان باردار اطمینان حاصل شود که آنها عبارتند از: ایمنی-افزایش مواد غذایی در رژیم غذایی خود داشته باشند و بسیاری از سبزی ها و میوه و سبزیجات است. در صورت عدم دسترسی به میوه و سبزیجات تازه اغلب همچنان به خانه پخته شده وعده های غذایی مغذی.
• اگر اعضای خانواده که صرف مقدار زیادی از زمان خارج از خانه آنها ممکن است از نظر دور ماندن از آنها را برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

پایه همه چیز را می دانم:

• از پایان سه ماهه دوم شما می توانید نگه داشتن یک مسیر از حرکات جنین. شما باید به ماندن هوشیار و پیگیری این.
• “حداقل ده جنين حرکات در روز چیزی است که ما توصیه می کنیم شما رعایت می گوید:” دکتر سینگ. در صورتی که شما احساس می کنید این مورد است بهتر است با پزشک خود برای مشورت کنید.
• دکتر سینگ همچنین می گوید که دروغ گفتن در سمت چپ جانبی و موقعیت مهم است و زنان باردار باید از این در ذهن نگه دارید.
• آب از اهمیت زیادی برخوردار است. او همچنین در ادامه می گویند که نگه داشتن خود را به خوبی هیدراته نیز بسیار مهم است
• اطمینان حاصل شود که خانه خود را به درستی تمیز و sanitised.

چگونه برای رسیدن به دکتر سینگ?

دکتر سینگ

دکتر سینگ در دسترس است +91-75580 95116. در حالی که او تصمیم گرفته است به او شماره تلفن های موجود در حوزه عمومی ما مصرانه از شما برای رسیدن به او تنها در موارد اضطراری.

در علاوه بر این به دکتر سینگ TBI نیز صحبت به دکتر Uma Ram, چنای مبتنی بر متخصص زنان و متخصص زایمان در مورد چگونه زنان باردار می تواند سالم بماند و نسبتا نگرانی در این نامشخص زمان.

“یک پنجم زنان باردار ما باید حاملگی دیابت یا قند بالا در دوران بارداری. این مستند در حال رفتن به علت مشکلات برای همه آنها زیرا آنها ممکن است قادر به ورزش به اندازه کافی سبزیجات و یا انجام آزمایش خون است.

Dr Ram ارائه شده است برخی از راهنمایی که می تواند به جلوگیری از قند خون خود را از مارپیچی خارج از کنترل در دوران بارداری است.

Dr Uma Ram

1. راه رفتن خود را در تراس و یا در داخل خانه خود را به خصوص بعد از وعده های غذایی. اگر شما از یک گام شمار استفاده از آن را برای پیگیری تعدادی از مراحل شما گرفته اند.

2. انجام برخی از تمرینات بالاتنه. شما همچنین می توانید با کمک برخی از نور در کارهای خانه.

3. اینکه آگاهانه در مورد رژیم غذایی خود را حتی بیشتر مهم است اگر شما نمی توانید ورزش به همان اندازه است. این یک زمان استرس زا. آن ممکن است طبیعی به احساس نگرانی یا اما مضطرب است. اشتباه نکنید که برای گرسنگی و دنبال کردن کالری بالا و یا sugared راحتی مواد غذایی است.

6. دریافت تست قند دستگاه قند خود را چک کنید به نگه داشتن آن را در کنترل. اگر فشار خون وجود دارد نظارت بر در خانه است که به خوبی کالیبره شده استفاده از آن برای چک کردن فشار خون خود را به عنوان روال خود را چک کنید تا فرکانس ممکن است کاهش می یابد.

توجه داشته باشید: زنان مبتلا به GDM هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به فشار خون در بارداری و پس از آن ضروری است برای نگه داشتن یک چشم را برای که بیش از حد.

7. حفظ کانال ارتباطی با دکتر خود را باز و شفاف در همه زمان ها. ایمیل گزارش های خود را به اطمینان حاصل شود که پزشک خود را نیز در همان صفحه. برخی از معمول اسکن ممکن است لغو شود آیا در مورد آن نگران باشید.

8. سرانجام ماندن در خانه و ایمن ماندن.


همچنین بخوانید: شما می توانید Coronavirus از حیوانات خانگی ؟ ما یک دکتر برای جدا کردن افسانه از واقعیت


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>