Chloe Sevigny در 72 Writers Guild Awards در فوریه 01, 2020 در شهر نیویورک است. Dominik Bindl/WireImage

مطمئنا کسی که به طور مستقیم با نفوذ و معروف به عنوان Chloë Sevigny به خوبی آگاه از قوس محدودیت های مشهور روزنامه نگاری به خصوص که در دوران بارداری نگران است. اگر شما به اندازه کافی شناخته شده و با فرزند, شما می توانید انتظار تلخیص مطبوعات به سگ تازی شما برای 9 ماه و فراتر از آن دنبال هر نشانه بصری از قریب الوقوع تولد و تقاضاهای مصرانه برای جزئیات بیشتر در مورد در حال رشد خود را خانواده. آن را قابل فهم خواهد بود به می خواهید برای مخفی کردن اما نه چندان برای Sevigny که عملا ساخت عملکرد هنر انجام دقیق مخالف است. روز جمعه Sevigny ارسال شده یک عکس از خودش در اولین Hauser & Wirth گالری ریتا Ackermann “Mama ’19” نمایشگاه مجموعه ای از نقاشی های gestural که برجسته Ackermann را ماهرانه ای استفاده از رنگ و ترکیب. نما در مقابل آثار هنری Sevigny, لباس پوشیدن به برجسته ضربت کودک خود را در یک سیاه cropped ژاکت و شلوار دودی نوع شیطان صفت glee می آید که با اینکه همیشه کاریزماتیک ترین فرد در هر اتاق.

همچنین نگاه کنید به: Chloë Sevigny است که با داشتن یک نوزاد با هنر, گالری, مدیر, دوست پسر

به عنوان ناظر برجسته در گذشته Sevigny شده است عمیقا درگیر در هنر نیویورک صحنه از سال ساخت او یکی از ترین شهر واجد شرایط فرهنگی سفیران: رابطه او با دوست پسر خود Sinisa Mackovic مدیر شرق روستا سرنوشت, گالری است که فقط شکر و تخم مرغ در کیک. Sevigny نیز عملا اختراع مفهوم بودن “آن دختر” قبل از این مدت خود تثبیت شده بود توسط اینترنت و همچنین از طریق انبوهی بی پایان از Instagram اثرگذارندهها.

به عبارت دیگر او بلند سر از جذاب سینما و مد مشارکت بخشی از آنچه که باعث می شود Sevigny را حامله حضور تا برق اما این کل داستان است. قاب در برابر ریتا Ackermann نقاشی که تلگراف نشئه جهانی از طریق خود روشن-رنگی انتزاع Sevigny عکس شکل به نظر می رسد به عنوان به طور طبیعی قرار داده شده در گالری دیوار به عنوان بوم خود. هر جا که او نشان می دهد تا هنر اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im