پست مالون تقبیح نژادپرستی در بیانیه جدید, ‘یک پلت فرم است که یک چیز وحشتناک به زباله’

رپر پست مالون که نام واقعی است Austin پست با انتشار بیانیه ای در روز شنبه, مارس 30 مورد نژادی تقسیم ایالات متحده در حال حاضر رو پس از مرگ جورج فلوید. مالون یکی نیست برای به اشتراک گذاشتن پیام های شخصی و یا بحث در مورد مسائل بحث برانگیز در رسانه های اجتماعی. اما او احساس کردند که این بار او نمی تواند خاموش ماندن در مورد تمام است که در جریان است با توجه به iHeartRADIO.

فلوید بود بی گناه آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در حالی که در بازداشت مینیاپولیس, مینه سوتا, پلیس است. کسی که در صحنه در زمان ثبت این حادثه. این ویدئو نشان داد فلوید به زمین فشرده در حالی که ارائه می دهد دوخته او را به پایین فشار دادن زانو به گردن او بنابراین او نمی تواند نفس بکشد.

در یک Instagram پست مالون نشان داد که او به تماشای ویدئو و تا حد زیادی آشفته نه تنها با این حادثه خاص, اما این واقعیت است که حوادث مانند این ادامه به اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده است. او نشان داد که او به رسمیت می شناسد که او در یک موقعیت که در آن او می تواند نفوذ و بالا بردن آگاهی در مورد مسائل مهم است.

“یک پلت فرم است که یک چیز وحشتناک به زباله به خصوص در زمان غم در کشور ما و کل جهان و به خصوص زمانی که به کسی است که توانایی صحبت کردن” مالون آغاز شد.

او در ادامه گفت که او را گرفته به یک استراحت از رسانه های اجتماعی در ماه های اخیر به خاطر خود سلامت روان اجازه می دهد دیگران به پست برای او. او عذرخواهی کرد برای صحبت کردن در مورد فلوید تصویری قبل از در حال حاضر.

“من به تماشای ویدئو و زمانی که من آن را دیدم دل من غرق به معده من. من خیلی وحشت زده و خیلی ناراحت ، من نمی توانم باور کنم که در این روز خشونت مانند که بسیار پیش پا افتاده و هنوز هم اتفاق می افتد” او ادامه داد.

او در ادامه به درخواست برای عدالت است.

“من ایستاده با جورج فلوید. من با هر کس گرفتن ایستاده است. من ایستاده در کنار عشق. افسران درگیر باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داد. این نمی تواند ادامه دهد به رفتن” او نوشت.

مالون نتیجه های قدردانی خود را برای کسانی که ایستاده اند تا در اعتراض به امید ساخت یک تفاوت و مبارزه برای عدالت است. او خواست آنها را به مراقبت از خود در طول این زمان دشوار است و به یاد داشته باشید که آنچه آنها در حال انجام است قدرتمند است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش تظاهرات و شورش را آغاز کرده اند که همه در سراسر کشور به عنوان یک نتیجه از فلوید مرگ است. برخی از تظاهرات مسالمت آمیز است اما بسیاری از آنها منجر به هرج و مرج و خشونت است. این مورد در Indianapolis, Indiana در شنبه شب به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است. تظاهرات در این شهر منجر به خرابکاری و آسیب های متعدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>