Porsha ویلیامز ظروف چرا ” RHOA آینده الحاق ترین آن مواد منفجره یکی

Porsha ویلیامز می گوید آینده مجازی برای مراسم The Real Housewives of Atlanta تقریبا بیش از حد برای او که مسئولیت رسیدگی به.

قسط اول از سه بخش ویژه برگزار خواهد شد در روز یکشنبه, مه 10. با توجه به براووویلیامز داده است طرفداران او چندین بازی فکری قبل از مراسم. او در هر دو رسانه های اجتماعی و در مصاحبه هایی که از مراسم شدید ترین مراسم او از هم جدا شده است پس از پیوستن به نشان می دهد در فصل 5. ویلیامز توضیح داده شده در خود را نشان می دهد ظرف ملت که همه از خانم ها بودند riled در حالی که فیلمبرداری از مراسم در خانه های خود.

“هنگامی که من به شما بگویم که سطح درام دیوانه شده و آن را متوقف نمی کند” ویلیامز گفت. “این چیزهایی که گفته شد. رسید که می شد به ارمغان آورد. آن را فقط دیوانه است.”

ویلیامز همچنین اشاره کرد که پس از این مراسم بود, مجازی, بازیگران قادر به الکل در حالی که آنها فیلمبرداری شد. او گفت: کوکتل بودند قطعا علت چند مجادلات که ماه گذشته صورت گرفت. در یک تیزر ویلیامز دیده می شود استدلال با کنیا مور در مورد دوستی خود را با Cynthia Bailey. در طول بحث خود ویلیامز مشترک با بیلی که او تا به حال “رسید” از مور گفت: چیزهای منفی در مورد او. کارآفرین خواسته شد با میزبانی Andy Cohen برای ارسال متون به او و بیلی. مور به شدت این ادعا را تکذیب کرد, به عنوان او در نظر بیلی به یکی از بهترین دوستان او.

فصل 12 از RHOA ثابت می تواند یک مشکل برای ویلیامز. در ابتدای فصل او به داشتن رابطه با مشکلات نامزدش دنیس مک کینلی. این زن و شوهر که با هم بوده است پس از سال 2018 شد برخورد با پیامدهای مک کینلی را خیانت. پس از گزارش های متعدد ظاهر شد که او با زنان دیگر McKinley اعتراف به تقلب در Williams هنگامی که او باردار بود با فرزند خود را. اگر چه ویلیامز تصمیم به بخشش McKinley جفت ارز را دیدم یک زن و شوهر درمانگر قبل از برگشت هم سال گذشته است.

اگر چه او درام با McKinley مورد بحث قرار گرفت اغلب در طول مراسم ویلیامز تنظیم شده است برای رسیدگی به مسائل او با اوا Marcille در مراسم. براوو گزارش ویلیامز مواجه Marcille پس از او گزارش صحبت بد در مورد او دختر پیلار Jhena. در حالی که Marcille نیز دیگر نظرات در مورد ویلیامز از جمله رابطه او با مک کینلی او گفت: Marcille را به اتهام اقدامات نابخشودنی در چشم او.

“من هرگز شما را ببخشد برای صحبت کردن در کودک من” ویلیامز گفت: به Marcille که مدل پس از آن را تکذیب کرد.

The Real Housewives of Atlanta مراسم شامل اعضای بازیگران ویلیامز Marcille مور, بیلی, کندی Burruss و NeNe گربه وحشی, tattooed. دوستان از نمایش Marlo, Hampton, Yovanna Momplaisir و تانیا سام نیز به نظر می رسد در خاص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>