پاپ راهنماهای قفل-کردن جهان از طریق مجازی عید پاک

شهر واتیکان: درهای کلیسا بسته شد و واتیکان مهر و موم شده زمانی که پاپ فرانسیس منجر 1.3 میلیارد کاتولیک در یکشنبه عید پاک جشن های برگزار شده در سراسر جهان تحت coronavirus مستند.

ترس و سردرگمی در مواجهه با یک بیماری که به تلفات است unrelentingly صعود نسبت به 100,000 در حال شکل دهی مجدد جامعه و تبدیل راه دین مشاهده شده است.

حتی چنین مقدس سنت به عنوان پاپ پیام به مؤمنان در سنت پیتر مربع در حال جایگزین livestreamed نماز که فرانسیس اکراه پرونده از انزوا خود را از کتابخانه خصوصی.

واتیکان بسته شده به بازدید کنندگان به مدت یک ماه و 83 ساله پاپ — محبوب برای شکستن گرفتگی آداب و رسوم و mingling با مردم شکایت کرده از احساس “قفس”.

“ما باید برای پاسخ دادن به ما حبس با همه ما خلاقیت” فرانسیس گفت: در مصاحبه منتشر شده توسط چندین روزنامه های کاتولیک این هفته است.

“ما می توانیم هر دو افسرده و بیگانه… و یا ما می توانیم خلاق است.”

پاپ مجازی نماز فقط starkest مثال مذهبی بداهه نوازی در سن اجتماعی فاصله و با خود بردهاند.

دیگران فراوان در سراسر جهان — از اسقف اعظم پاناما برکت خود را کوچک آمریکای مرکزی ملت از هوا در یک هلیکوپتر به مؤمنان در اسپانیا انفجار موسیقی مذهبی خود را از بالکن در طول هفته مقدس.

مقیاس آشکار فاجعه دیده است شهر نیویورک کلیسای جامع, جایگزین ردیف صندلی چوبی با تخت بیمارستان در صورت ازدحام بیش از حد در اطراف بخش اورژانس.

قدرتمند کلیسای کاتولیک در فیلیپین است اصرار وفادار به بوسه نه صلیب و آن ارتدکس متضاد در یونان در حال برنامه ریزی برای برگزاری توده در پشت درهای بسته خود را برای عید پاک در مارس 19.

“هفت نفر از 10 یونانیان لذت بردن از برشته بره برای عید پاک” یونانی گوشت گر آنجلوس Asteriou گفت: AFP در پاریس.

“این اتفاق می افتد نه در این سال است.”

یهودیان در سراسر جهان انجام بهترین خود را با استفاده از زوم یا دیگر ویدئو کنفرانس نرم افزار “seder در محل” در هنگام هشت روز تعطیلات عید فصح لگد کردن در شب چهارشنبه.

کلیسای وست مینستر در لندن است پس از این فن آوری روند با انتشار پادکست عید پاک برای وفادار کلیسای انگلیکان.

پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا که به طور خلاصه قرنطینه ماه گذشته پس از آزمایش مثبت برای ویروس — ثبت و خواندن انجیل برای عید پاک یکشنبه.

و کشیش در فرانسه کاتولیک روم حرم در جنوب غربی شهر لورد شروع رله و نه روز متوالی از نماز در روز یکشنبه توسط Facebook Live و یوتیوب.

“از آنجا که زائران دیگر می تواند به ما را دعوت می کنیم تا خودمان را به خانه های خود” پناهگاه از لورد پیشوا Olivier Ribadeau دوما گفت.

پاپ خود را قبلا مشاهده شده در پنج شنبه مقدس خدمات مارک مسیح در شام آخر — ویدیویی معروف به تصویر کشیده شده توسط لئوناردو داوینچی در نقاشی دیواری قرار دارد در میلان — با شستن پای 12 زندانی در حومه رم.

این ویروس در حال حاضر ساخته شده است این غیر ممکن است.

فرانسیس به جای آن گفت: نماز برای ده ها تن از کشیشان و سلامت کارگران که فوت کرده اند در سراسر ایتالیا در حالی که حضور به بیمار پس از وقوع آغاز شد در مدیترانه شمالی کشور در ماه فوریه است.

“آنها در حال پرستاران در کنار درب کشیش که به زندگی خود را با خدمت” فرانسیس گفت.

آرژانتین متولد پاپ نیز آزمایش شده است دو بار برای COVID-19 پس از پایین آمدن با سرما در پایان ماه فوریه.

او لذت می برد یک عمر سلامتی با وجود از دست دادن بخشی از ریه به عنوان یک مرد جوان و مبتلا به سیاتیک یک عصب بیماری است که باعث درد در ران.

فرانسیس گفت: روزنامه های کاتولیک که مردم در سراسر جهان می توانید سعی کنید به معنوی فرار از حبس خود از طریق درون نگری.

“بنابراین: در مستند اما حسرت که حافظه که مشتاق و موجب زایش امید” پاپ گفت.

“این چیزی است که به ما کمک خواهد کرد ما فرار کردند.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>