پس از برنده شدن به رای مردم در آیووا و برنده مقدماتی نیوهمپشایر مستقل بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت رسید در ملی, نظر, نظرسنجی, افتتاح دو رقمی سرب بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. رای دهندگان نیز به نظر می رسد به این باور است که ساندرز تر است electable از هر نامزد حزب دموکرات که او دارای بالاترین شانس از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اگر شخصیت و همدلی بودند در انتخابات ساندرز خواهد تسلط با توجه به جدید ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس. غیر معمول بررسی کاوش رای دهندگان نظرات نامزدهای شخصیت و ارزش ایجاد کنند که ساندرز یک مزیت قابل توجهی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و از رقبای دموکرات.

چهل درصد از رای دهندگان تحسین ساندرز’ شخصیت. تنها 26 درصد تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن را با توجه به نظرسنجی. وقتی که می آید به دموکرات نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می آید نزدیک به ساندرز با 31 درصد از رای دهندگان گفت: آنها تحسین شخصیت او. سناتور. الیزابت وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg هر رو 30 درصد در این دسته و بیست و نه درصد از رای دهندگان می گویند که آنها را تحسین میلیاردر مایکل بلومبرگ.

با توجه به دموکراتیک استراتژیست اندرو فلدمن ساندرز’ قوام می تواند به همین دلیل رای دهندگان به او اعتماد و تحسین شخصیت او. “آیا شما او را می خواهم یا نه رای دهندگان می دانم که در آن برنی ساندرز می ایستد. او در مورد مشکلات سیستمیک در راه است که واقعا ساده است به درک. او حرکت نمی کند که پیام.”

“ما در یک زمان در این کشور که در آن استقرار در هر دو احزاب سیاسی در طناب,” او اضافه شده توضیح داد که ساندرز به نظر می رسد که توانایی برقراری ارتباط با رای دهندگان که احساس او سهام خود را در مبارزات و درک مسائل مربوط به آنها در هر روز است.

رای دهندگان نیز بر این باورند که ساندرز سهام ارزش های خود را بیش از هر نامزد دیگر. با توجه به نظرسنجی 39 درصد از رای دهندگان گفت که سناتور ورمونت سهام ارزش خود را در مقایسه با سی درصد است که همان گفت از Buttigieg و بایدن. سی و یک درصد از رای دهندگان معتقد است تهمت سهام ارزش خود را.

در همدلی ساندرز نظر سنجی بالاتر از هر حزب دموکرات. در میان حومه زنان — مهم رای گیری بلوک که کمک حزب دموکرات پیروزی مجلس نمایندگان در سال 2018 — 47 درصد بر این باورند که سناتور ورمونت “مراقبت در مورد افرادی مثل من” و 38 درصد تحسین شخصیت او.

با توجه به اریک Schickler, co-مدیر موسسه دولتی مطالعات در U. C. برکلی درخواست شخصی می تواند کمک به ساندرز در اصلی است که به نظر می رسد بسیار نزدیک و فرار نژاد.

“برای برنی او همیشه به حال این خارجی تجدید نظر شود. او شده است در اطراف تا زمانی با همان پیام اساسی و من فکر می کنم که احتمالا کمک به او را در اولیه” Schickler گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im