سیاست نفرت را تقسیم این کشور هشدار مولانا مدنی

حیدرآباد: سیاست نفرت را تقسیم کشور یک بار و امروز این کشور است که در همان مقطع یک بار دیگر گفت: مولانا Arshad مدنی برجسته محقق اسلامی و ملی رئیس جمهور از علمای-e-Hind.

پرداختن به ‘نجات دموکراسی’ کنفرانس در رسانه ها به علاوه سالن در حیدرآباد در روز سه شنبه بعد از ظهر مولانا مدنی گفت: “مسلمانان شده اند و زندگی در صلح و آرامش برای بیش از 1300 سال وقت دولت در مرکز در تلاش است به تقسیم جوامع امروز بر اساس دین است.

این کنفرانس توسط علمای-e-Hind, Telangana و آندرا پرادش است. مولانا مدنی گفت: “اگر جوامع در حال تقسیم بر اقلیت شخصیت چه تبدیل خواهد شد از این اقلیت از کشور ؟ این کشور تنها به ذخیره شود اگر ما وجود دارد در هماهنگی جمعی” او تاکید کرد.

مولانا Arshad مدنی در سخنرانی خود در “ذخیره دموکراسی’ کنفرانس در حیدرآباد در روز سه شنبه.

او گفت: “مسلمانان و مسیحیان باید به طور مشترک تحریم کا NRC و NPR. در کشورهای که در آن دولت مخالفت مرکز حقوق مردم می توانند فعالانه آن را رد”.

“در کشورهای که در آن دولت حمایت مرکز قوانین مسلمانان باید جنبهی اگر هندوها و دیگر اعضای جامعه نیز متحد علیه این قوانین برای ایمنی خود را” او توصیه می شود.

وقت دولت در حال کار برای ارائه تابعیت مسئله به عنوان یک هندو مسلمان مشکل است. ناآرامی در اوتار پرادش خشونت در دهلی نخست نمونه. صحبت در مورد کا-NRC-NPR, مولانا مدنی گفت: “علمای e عقبی معتقد است که کا است که یک حمله در طبیعت سکولار هند و هندو مسلمان موضوع است. سکولار شخصیت اساسی متصل هندوها مسلمانان و سیک ها و یهودیان و مسیحیان و مردم از ادیان دیگر.”

Recollecting Jamait نقش در فریم ‘سکولار’ قانون اساسی گفت: “این Jamiat نقش مهمی را در آزادی هند; آن مخالف پارتیشن هند حتی زمانی که احترام آن جانبازان در خطر است. Jamiat شد تنها بدن که خواستار از مهاتما گاندی و جواهر لعل نهرو است که اگر هند تقسیم هند به قانون اساسی خواهد بود یک قانون اساسی سکولار.

مربوط به ذکر است که مولانا Arshad مدنی پسر مشهور جنگنده آزادی و عضو موسس جمعیت اسلامی لیگ مکه مولانا حسین احمد مدنی.

او گفت: “Jamiat گذاشته شرایط است که تضمین آزادی مذهبی و خواستار از پس کنگره سکولار چارچوب یک قانون اساسی سکولار این کشور به دست آمده, استقلال, بیان, آزادی Azaan, Namaz, جمعه, نماز عید فطر, زکات, روزه, مذهبی, انتشار, آزادی مذهبی, توانایی راه اندازی نهادهای مذهبی, فرهنگ, موسسات آموزشی Eidgahs, وقف, خواص و غیره برای مسلمانان است.”

مولانا Arshad مدنی recollected به گجرات در سال 2002 شورش گفت: “زمانی که نارندرا مودی بود که وزیر بیش از 2000 مسلمانان کشته شدند مورد تجاوز قرار گرفته و چندین رفت و گم شده است. او گفت: مردم هند هنوز هم سکولار. “مردم از ادیان مختلف در حال حفاظت از یکدیگر بعد از شورش های اخیر”

او گفت: اگر دولت موفق به گرفتن درس از تحولات اخیر که در آن تفرقه سیاست هزینه آن نام و شهرت آن را ادامه خواهد داد به شکست است. او همچنین با استقبال از رهبران مذهبی که در حال انتقال پیام صلح و هماهنگی جمعی.

Telangana دولت و کا-NRC-NPR

صحبت در مورد جنجال در اطراف CAA-NRC-NPR او گفت: “یک جلسه عمومی برگزار خواهد شد برای ایجاد آگاهی در میان مردم اگر Telangana دولت نیست تحریم این قوانین است. مردم از ادیان مختلف را دعوت به این کنفرانس گفت.

صحبت به مناسبت پروفسور Kodandaram گفت: “تابعیت قوانین یک خطر بزرگ برای هزاران نفر از مردم عادی که ممکن است این اسناد و مدارک را ارسال کنید.” برای مثال در بسیاری از هندو ازدواج صاحب نظران پیشنهاد تغییر نام عروس در حالی که خواستگاری. این درب باز می شود برای تردید در تابعیت از این کارش که بی شمار در تعداد. قانون اساسی تضمین می کند بسیاری از حقوق اما تابعیت قوانین را دور از این.

وی از وزیر Telangana KCR به صدور یک بیانیه رسمی در NPR و تصویب رسمی قطعنامه در خطوط بیهار دولت است. او از مردم خواست برای متحد کردن این قوانین است.

بازنشسته بالا قاضی دادگاه عدالت چاندرا کومار, زبان, به مناسبت, گفت:, “این است که اساسی ترین وظیفه دادگاه عالی و دادگاه عالی برای محافظت از حق اساسی شهروندان از جمله حق زندگی و حق برابری. اگر دیوان عالی کشور نمی تواند حفاظت از حقوق اساسی شهروندان تضمین شده در قانون اساسی چیست و هدف از, دیوان عالی کشور با وجود تمام قدرت آن دارای.”

ما در یک مخاطره آمیز و خطرناک بیماری است و باید گام به گام از آن است. قهرمانان واقعی هستند که به تصویر کشیده شده به عنوان خائن و بالعکس با اشاره به نیمه شب انتقال دیوان عالی کشور قاضی که دستور داد برای تغییر قربانیان شورش به فوق تخصص بيمارستان. او گفت: “انتقال برنامه ها از حدود 150 قضات در حال انتظار با دیوان عالی کشور است.

کنگره رهبر محمد علی Shabbir, دولت, رئیس جمهور از علمای e عقبی مفتی Gayasuddin رحمانی سابق-MP عزیز پاشا, Jamaat e Islami عقبی حامد محمد خان فعال Jaswin Kaur, Prof. Vishveshwar رائو و دیگران نیز حضور داشتند در این مناسبت.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>