احزاب سیاسی خواهد شد و اقدامات لازم برای بازگرداندن صلح: CM

دهلی نو: پس از برگزاری جلسه با اتحادیه خانه وزیر بیش از این خشونت ها در شرق منطقه از پایتخت دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت که بحث با آمیت شاه بود “مثبت” و گفت: همه احزاب سیاسی باید تاکید بر بازگرداندن صلح است.

“این تصمیم گرفته شد در این جلسه که تمام احزاب سیاسی را لازم مراحل را برای بازگرداندن صلح در دهلی نو. جلسه با وزیر Amit Shah مثبت بود,” او گفت: در حالی که پرداختن رسانه ها در دهلی نو.

او در ادامه اظهار داشت که “پلیس در حال انجام کمی خود را و Amit Shah او نیز مطمئن باشید که هر چه نیروی مورد نیاز او را فراهم خواهد کرد به عنوان در هر مورد نیاز است.”

زمانی که پرسید اگر او را بپرسید برای به کارگیری از نیروهای مسلح دهلی وزیر گفت: “اگر آن مورد نیاز است و سپس من امیدوارم… اما در حال حاضر این عمل است که گرفته شده توسط پلیس.”

در اوایل صبح سانتی متر Kejriwal حال تاکید کرد بر آب بندی دهلی مرزهای بیان “MLAs از مناطق مرزی باید گفت که افرادی هستند که از خارج. وجود دارد نیاز به مهر و موم مرزها و انجام پیشگیری بازداشت.”

جلسه رسانه ها در مورد آنچه در بین او و MLAs از منطقه آسیب دیده دهلی وزیر گفته بود او با توجه به دستورالعمل مناسب به پلیس دهلی بیمارستان ها و دهلی خدمات آتش نشانی به حالت عادی در منطقه است. “من گفت: بیمارستان ها برای درمان مجروحان بلافاصله. دهلی خدمات آتش را با هماهنگی با پلیس دهلی در آن مناطق که در آن آنها در حال پیدا کردن آن دشوار است را وارد کنید.”

هفت نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان جانشان را از دست دادند و بیش از 100 زخمی شدند, در شمال-شرق دهلی نو روز دوشنبه پس از درگیری بین مخالفان و هواداران کا میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>