لهستانی, مدل ورونیکا Bielik Sizzles در پی Activewear

روز شنبه, لهستانی, مدل ورونیکا Bielik مشترک خود ضربه محکم و ناگهانی با 2.7 میلیون Instagram followers.

عکس گرفته شده در ورشو لهستان نشان می دهد که دختر نما در آنچه به نظر می رسد یک اتاق زندگی می کنند. او ایستاده بود و با شانه اش به عقب و پشت او قوسی به او استراحت یکی از دست او در آشپزخانه. ورونیکا gazed به طور مستقیم به دوربین و لبخند زد روشن.

زیبایی flaunted او شکل افسانه در پی تمرین دنده که شامل غوطه ruched خاکستری سینه بند ورزشی و یک جفت از تطبیق ساق پوش, از لباس با نام تجاری الو یوگا. این activewear نمایش ورونیکا باور نکردنی منحنی و باب روز میانی بسیار به لذت از مخاطبان است. این Instagram ستاره نگه داشته نگاه ورزشی ساده است و نمی شود هر گونه لوازم جانبی.

برای عکس 26 ساله مدل دهید او عسل رنگ مو در امواج. او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با صورت پر از آرایش — قابل توجه برنامه که برجسته و درخشان برجستهنگار مجسمه ابرو و خط چشم بالدار. ناخن های خود را نیز کاملا آراسته و رنگ صورتی روشن.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس مشترک نقل قول در مورد روابط مثبت شده است که گردش در اینترنت بدون منبع مستقیم. ورونیکا سپس اقدام به درخواست او پیروان چگونه آنها انجام می دهند. او همچنین ارائه اضافی تبلیغات به الو یوگا.

طرفداران به سرعت رفتند به بخش نظرات برای پاسخ به این مدل سوال.

“احساس بزرگ. و آن ضرری ندارد برای دیدن شما در پست دیگری ارسال در [Instagram]” نوشت: یک دیدگاه.

بسیاری از ورونیکا را تحسین نیز در زمان زمان به دوش جیگر تعارف.

“شما شگفت انگیز [sic]!!! کاملا زیبا [sic]!!!’ gushed یک فن اضافه کردن یک رشته از رز emoji به نظر.

“شما بسیار زیبا هستند و باید مانند یک لبخند زیبا این روز ساخته شده” اضافه شده متفاوت جانباز.

“ورونیکا یکی از زیبا ترین [زنان] در جهان همیشه” chimed در یک سوم Instagram کاربر.

دیجیتال و تاثیر گذار درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. طرفداران به نظر می رسید به عشق پست آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 25000 دوست دارد.

این اولین بار نیست که این مدل نشان داده است او باور نکردنی بدن در رسانه های اجتماعی. به عنوان طرفداران آگاه و یک اکثریت از او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه. او سوار طرفداران وحشی با آپلود یک وسوسه انگیز عکس, که در آن او عینک یک شکل آغوش یقه اسکی سیاه و سفید, دامن کوتاه. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 130,000 بار پس از آن آپلود شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>