Polina Malinovskaya را به وب سایت های به اشتراک گذاری رسوا عکس که اضافه شده برخی از گرما جدی به او Instagram صفحه. بسیار گرم تصویر اضافه شد به رسانه های اجتماعی تغذیه این آخر هفته گذشته.

سکسی تصویر گرفته شده Polina بهره گیری از یک روز آفتابی در ساحل. روسیه بمب دیده می شد ایستاده در وسط اقیانوس در آب است که آمار درست در زیر زانو های خود را. نور خورشید کاملا روشن شات و مدل. چشم انداز زیبا شامل مقدار زیادی از شکوه سبز و شنی ساحل سفید در پشت او است. او نگاه به دوربین با شرجی زل زل نگاه کردن و برچسب Sunkissed را Instagram صفحه در عنوان — که یک صفحه اختصاص داده شده به sunkissed دختران که می گوید آن را به زودی.

مدل نحیف لباس بود و هیچ چیز بیشتر از یک لباس شنای زنانه دوتکه, برهنه, که به نمایش شکل زرق و برق دار به کمال است. او در حال غرق نیمه بالای کت و شلوار پوشش قفسه سینه خود را با سلاح های خود را و قرار دادن مقدار زیادی از رخ بر روی صفحه نمایش برای او گرفتار مخاطبان است. تصمیم چپ او لاغر اندام و شکم محکم بسته شده بر روی صفحه نمایش در حالی که برجسته کوچک میانی.

او نگه داشته و او را کف روی به مناسبت اما رنگ لباس شنا تقریبا در مخلوط با پوست است. قطعه افتخار کم, روش سوارکاری مقابل اجازه داده است که برای یک بخش سخاوتمندانه او خورشید را بوسید پوست قرار داده می شود بر روی صفحه نمایش. نازک رشته بند تنبان بود فقط به اندازه کافی برای ارائه پوشش های بسته بندی در اطراف باسن خود را با تکیه تلفظ کردن و تمیز کمر و باب روز و زنده موندن و حتی بیشتر.

به accessorize او به سختی وجود دارد نگاه Polina اضافه شده یک نقره گردنبند زنجیره ای که آغشته به پایین بین رخ و ارائه تنها مقدار مناسبی از bling برای beachside ضربه محکم و ناگهانی. او عینک بلند, بور, قفل خیساندن مرطوب و در slicked-بازگشت سبک است که آبشاری کردن پشت او داخل و خارج از دید. به عنوان گلم این مدل تصمیم گرفتند برای یک مقدار حداقل به برجسته زیبا ویژگی های صورت. این نرم افزار شامل یک کمی از سرخ شدن در این دور از گونه او را به عنوان به خوبی به عنوان یک برهنه لب.

طرفداران خجالتی نیست از نشان دادن عشق به risque, علاوه بر جدید به او Instagram صفحه. پست متصلب تا بیش از 184,000 و 800 نظر ظرف 24 ساعت از رفتن زندگی می کنند بر روی صفحه.

“الهه. زیبا ترین دختر بچه” یک پیرو اظهار نظر در کنار یک سری از قلب قرمز از emoji.

“من امیدوارم که شما یک روز خوب! شما در حال خیره کننده” دوم فن اضافه شده است.

“من باید با پلیس تماس بگیرید, شما غیر قانونی داغترین دختر در این سیاره” یکی دیگر پیرو هوشمندانه اظهار نظر در کون عکس.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net