پلیس به کتاب موارد در برابر آن گسترش coronavirus شایعات

حیدرآباد: در میان coronavirus ترساندن, Telangana پلیس در روز پنج شنبه یک درخواست تجدید نظر به مردم به گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی مربوط به این ویروس مرگبار است. مقامات اظهار داشت که کسانی که گناهکار خواهد بود رزرو شده است.

“مردم درخواست به گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی و برهم زدن عادی سرعت از زندگی است. دولت Telangana شده است در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم” گفت: Mahender ردی DGP Telangana.

این مقام مسئول همچنین از مردم خواست پایبند به مشاوره صادر شده توسط پزشکی و وزارت بهداشت برای جلوگیری از سقوط طعمه به ویروس مرگبار است.

“به دنبال مشورتی صادر شده توسط پزشکی و وزارت بهداشت و درمان به شدت و کمک به دولت است. پلیس در حال تماشای miscreants گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی. اقدامات قوی گرفته خواهد شد در برابر چنین افرادی,” او اضافه شده است.

این Telangana پلیس صادر مشاوره در مارس 4 در پی coronavirus مورد مثبت در حیدرآباد. شایعات در حال گسترش در مورد این ویروس بیش از سیستم عامل رسانه های اجتماعی که به دلیل وجود ترس و وحشت در میان مردم است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>