دستگیری فروشنده ماشین ساکت Talwar در مورد

حیدرآباد: این تپه Banjara پلیس دستگیر ساکت Talwar از Talwar ماشین است که اجرا می شود یک زنجیره ای از خودرو نمایندگی از جمله اسکاندیناوی خودرو ساز ولوو به اتهام خیانت یک خودرو سرمایه گذاری شرکت.

با توجه به تپه Banjara بازرس پلیس, Kalinga رائو Talwar دستگیر شد سه شنبه شب. او فرستاده شده به بازداشتگاه.

این مسئله به نور آمد و پس از شرکت بیمه آمد با یک شکایت مبنی بر پرداخت برای ماشین ولوو ساخته شده بود اما تحویل داده شد به شخص دیگری. “شکایت آمد در ماه ژوئن یا ژوئیه سال گذشته است. ما باید در عمل این شکایت و بازداشت متهم” آقای رائو گفت.

به گفته پلیس مالی شرکت Vijaykanth مالی که در عمل از Ranigunj. شاکی یک مدیر امور مالی شرکت گفت که مردی به نام عبد Yaqoob با نزدیک شدن به آنها را برای یک وام برای خرید یک ولوو XC90 SUV. او گفت که یک وام از Rs. 85 لاخ لازم بود و است که پرداخت تومان. 25 لاخ ساخته شده بود.

آنها گفته رفت و به نمایندگی و ملاقات متهم چه کسی گفت که پرداخت Rs 67,23,900 ساخته شده توسط RTGS به جای چک. شاکی ادعا کرد که او بعدها متوجه شد که ماشین تحویل داده نشد به Yaqoob اما به شخص دیگری. زمانی که این آورده شد و به متهم و توجه کارکنان امور مالی شرکت که گفته می شود از نمایشگاه است.

تپه Banjara پلیس رزرو یک مورد در بخش 406 و 420 نفر و 506 از مجازات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>