خرس های قطبی در حال تبدیل شدن تینر & کمتر توله به دلیل ذوب شدن دریای یخ

یک مطالعه جدید منتشر شده در محیط زیست برنامه های کاربردی یافت که خرس های قطبی در حال تبدیل شدن به نازک تر و کمتر توله و این که گره خورده بود به ذوب شدن دریای یخ در زیستگاه خود گزارش سی ان ان.

خرس های قطبی تکیه بر دریای یخ برای بقای خود: آنها شکار مهر و موم خود را dens, همسر و مسافرت در دریا یخ. به عنوان یخ دریا همچنان ذوب در نرخ هشدار دهنده در قطب شمال و دیر در فصل خرس های قطبی باید زمان کمتری به خوردن و تولید فرزندان منجر به کاهش جمعیت خود را. خرس قطبی در حال حاضر ذکر شده به عنوان گونه های آسیب پذیر است که یکی از گام های زیر در معرض خطر.

نویسنده مطالعه کریستین Laidre که یک استاد آبزیان و شیلات دانشگاه واشنگتن ساخته شده بیانیه ای در مورد مطالعه یافته است.

“آب و هوا ناشی از تغییرات در قطب شمال به وضوح تاثیر خرس های قطبی. آنها یک آیکون از تغییر آب و هوا, اما آنها همچنین یک شاخص اولیه تغییر آب و هوا از آنجا که آنها بسیار وابسته به یخ دریا است.”

Laidre اضافه شده است که دیدن چگونه ذوب یخ دریا تاثیر می گذارد خرس های قطبی می تواند به ارائه بینش چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد به گونه های دیگر نیز هست. او گفت که خرس های قطبی ساکن فصلی یخ منطقه به این معنی که یخ ذوب می شود به طور کامل در طول ماه های گرم.

“خرس در این منطقه به ما یک مبنای خوبی برای درک مفاهیم یخ دریا از دست دادن.”

Talini (L), a 9-month old 160-pound polar bear cub, swims with her mother Barle at the Detroit Zoo's Artic Ring of Life exhibit August 25, 2005 in Royal Oak, Michigan.
  لایحه Pugliano / گتی ایماژ

محققان ردیابی حرکات نر بالغ خرس های قطبی زندگی در گرینلند بیش از دو دوره از زمان در 1990s و 2010s. بین سال های 2009 تا 2015, خرس دیده می شد هزینه های به طور متوسط از 30 روز بیشتر در زمین از آنها در طول سال 1991 تا 1997 دوره است. دانشمندان بر این باورند که دلیل این است که در دریا یخ در حال ذوب شدن سریع تر و هر چه زودتر در این سال به طور موثر زمین-قفل کردن خرس های قطبی.

هنگامی که وجود دارد کمتر دریا یخ خرس های قطبی صبر در زمین تا زمانی که یخ می سازد تا دوباره آنها را به سفر کردن به دریا و شکار, مهر و موم. بدون دریا یخ خرس نمی توانید به اندازه کافی به غذا خوردن و نازک تر. از 352 خرس که مورد مطالعه قرار گرفتند و نه حتی 50 در نظر گرفته شد چاق نشانگر چگونه به خوبی بدن خود را می توانید آنها را گرم نگه دارید در دمای انجماد.

“زمانی که خرس ها در زمین آنها نمی شکار و مهر و موم و به جای تکیه بر ذخایر چربی,” Laidre توضیح داد. “آنها توانایی سریع برای مدت طولانی, اما با گذشت زمان آنها نازک تر است.”

در علاوه بر این به نازک تر شدن خرس های قطبی نیز یافت می شود که کمتر فرزندان به احتمال زیاد با توجه به عدم توانایی خود را برای پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی به آنها را حفظ و خود را در حال توسعه توله.

محققان هشدار می دهند که حفاظت از محیط زیست تلاش مورد نیاز است برای جلوگیری از خرس قطبی از حرکت به یک گونه در معرض خطر در سطح و در نهایت از بین رفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر