ساعت مودی به طور غیر مستقیم مشاهده BJP بنیاد بعد

دهلی نو: 6th مارس یک روز بسیار مهم برای Bharatiya Janata Party کارگران در سراسر کشور از آنجا که در این روز در سال 1980 حاکم زعفران حزب تاسیس شد.

دشمن چند سال گذشته زعفران را بنیاد جشن روز شد و یک grand امر است.

با هدف ایجاد پایه و اساس آن بعد از یک رویداد بزرگ حزب کارگران سازماندهی تظاهرات آسانسور حزب پرچم های مختلف و برنامه ها و فعالیت های.

غیر مستقیم جشن

هر چند بی جی پی نخواهد جشن 40 خود را پایه و اساس در روز دوشنبه راه آن جشن گرفته شد زودتر با توجه به زمان مستند های اعمال شده در سراسر کشور در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اما به طور غیر مستقیم باعث می شود کل کشور, جشن, حزب, برپایی روز با 9 ساعت طرح.

JD(ع) رهبر H D Kumaraswamy انتقاد PM مودی درخواست اگر آن است که “دستور کار پنهان حزب در مواجهه با فاجعه جهانی” به بزرگداشت بنیانگذار بعد در مارس 6 توسط شهروندان غیر مستقیم نگه دارید diyas به خدمت هدف خود را.

به Tweeting در کانادا او را مورد سوال “آیا PM سوء استفاده تاج بحران برای مشاهده BJP بنیاد بعد?,” او نوشت.

یک هفته ای از توسعه برنامه

به جشن 40 بنیاد بعد از BJP حزب کارگران درگیر خواهد شد در یک هفته توسعه برنامه در سراسر اوتار پرادش است.

حزب کارگران نیز انجام کمپین امضا برای تشکر از پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی درمانی, پلیس, بهداشت کارگران مقامات بانک, پستی, اداره مسئولان و کارکنان بخش های دیگر در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس.

در یک پیام ویدئویی در جمعه PM مودی خواست شهروندان را به خاموش کردن چراغ ها در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا تلفن همراه مشعل به مدت 9 دقیقه در 9:00 PM در مارس 5 شنبه به نمایش در هند جمعی حل و فصل به شکست coronavirus.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>