دهلی نو: هند باقی خواهد ماند و تحت مستند تا آوریل 3 شامل COVID-19 موارد نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در روز سه شنبه.

21-day مستند که اعلام شد نخست وزیر در ماه گذشته قرار بود برای پایان دادن به امروز.

“تا 20 فروردین تمام مناطق محلات متحده خواهد بود از نزدیک بررسی شود که چگونه آنها به شدت در حال اجرای هنجارهای. متحده است که نمی خواهد اجازه دهید به نقاط افزایش آنها می تواند اجازه اجازه دهید به برخی از فعالیت های مهم, رزومه, اما با شرایط خاص” مودی آگاهانه ملت در یک سخنرانی تلویزیونی ،

مشاوره با سیستم مدیریت محتوا

نخست وزیر بود و در روز شنبه برگزار می شود رایزنی با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس در طی آن مذاکرات برگزار شد بیش از نیاز برای گسترش این مستند بیشتر پس از در نظر گرفتن افزایش تعداد COVID-19 موارد در کشور است.

در طول این دوره از این دیدار به او گفته بود که به نظر می رسد به یک اجماع در میان کشورهای در گسترش مستند توسط دو هفته دیگر. نخست وزیر تاکید کرد که شعار دولت قبل بود ‘hai jaan به jahaan چینگ های’ اما در حال حاضر آن را ‘jaan bhi jahaan bhi’.

Odisha, Punjab, Maharashtra, Telangana تامیل نادو تامیل نادو اعلام کرد در حال حاضر گسترش مستند.

Coronavirus موارد در هند

هند تعداد کل Coronavirus موارد مثبت صعود به 10,363 از جمله 8,988 فعال موارد 1,035 درمان/مرخص/مهاجرت و 339 مرگ و میر وزارت بهداشت و رفاه خانواده ،

در Telangana, دولت, 61 چند نفر تست مثبت برای COVID – 19 روز دوشنبه. تعداد موارد تایید شده از coronavirus در کشور افزایش یافته و به 472.

منبع: با ورودی از آنی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de