به علاوه اندازه مدل Ashley Alexiss Stuns در سینه بند و مچ پیچ دسته کوچک موسیقی جاز

Ashley Alexiss محروم کردن به یک نحیف مجموعه ای از activewear در تازه ترین Instagram به اشتراک گذاری است که برجسته او زرق و برق دار منحنی. سکسی جدید ها را به دست آورد بررسی بیحوصلگی حرف زدن از طرفداران خود را در یک زمان کوتاه از رفتن زندگی می کنند.

عکس اسیر, انحنا, مدل نما در مقابل یک پس زمینه سفید. او با استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل دقیق او اما در او به عنوان او با طرفداران که او بند شد از Shefit و آن را متناسب با تمام بدن اشکال است. اشلی به او گفت که مخاطبان او بوده است در خدمت به عنوان یک سفیر برای نام تجاری و اضافه شدن یک کد تبلیغی برای 10 درصد تخفیف برای تمام خرید. او flaunted او شناخته شده منحنی در دو قطعه در حالی که زل زده به دوربین با اغوا کننده خیره.

در بالا این مدل تصمیم گرفتند برای سیاه که ظهور او را در برابر پوست دباغی. این قطعه تا به حال گسترده یقه که رویشان بیش از قفسه سینه خود را در حالی که آن ضخامت تسمه امن بیش از شانه های او و در سمت چپ سلاح های خود را بر روی صفحه نمایش. ضخامت گروه زد زیر دنده ها و کمک به تشدید کون وسط در حالی که پوشاک بود که زنان در مقابل. سینه ظاهر می شود ساخته شده از اسپندکس براق مواد کشیده است که در سراسر چهره او.

او کف افتخار همان اسپندکس مواد و ضخامت تسمه استراحت بالاتر از او موز در حالی که اذیت یک نگاه اجمالی از او اصلاح شود. در ضمن پوشاک او را در آغوش گرفت ساعت شنی منحنی در تمام مکان های راست در حالی که برجسته انحنا او ران و غنیمت است. او تصمیم گرفت برای رفتن طلا و جواهر-دانلود رایگان عکس — تضمین این که همه چشم ها ثابت شد در چهره او.

اشلی او گره خورده طولانی با قفل در بالا و لاسی موی دم اسبی و پیچیده یک تکه مو در اطراف پایه. او اجازه دهید چند سست قطعه پاییز در اطراف قاب از چهره او آورده و همه از ویژگی های زیبا با پررنگ استفاده از آرایش. گلم به نظر می رسد عبارتند از: خط چشم ریمل مژه و نور براق.

تنها در چند ساعت, نوشته شده در باران با ستایش اشلی 2.1 میلیون طرفدار دارد. پوست — baring ضربه محکم و ناگهانی تعلق بیش از 15000 دوست دارد و 130 دیدگاه — که بسیاری از آنها قدردانی او.

“بزرگ بر اساس و زیبا” یکی Instagrammer raved در کنار سه نفر از قلب و شعله از emoji.

“شوهر شما یک پسر خوش شانس” یکی دیگر از Instagram کاربر raved.

“من با وسواس من shefit بند! و صادقانه شما یک مدل برای آنها چیزی است که به من فروخته شده بر روی آن! یک دختر با این نگاه فوق العاده و گزاف گویی آزمون بسیار مهم بود” یک بیشتر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>