‘پسر’ همبازی Bryana هالی نشان می دهد رخ کوچک فلامینگو بیکینی

Bryana هالی موفق به دریافت برخی از خورشید در حالی که پس از اقامت در خانه سفارش در طول شیوع کروناویروس. او نوشته دو-مجموعه عکس در Instagram که در آن او نگاه خیره کننده در یک لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که خیساندن تا اشعه در حیاط خلوت.

این مدل بهترین و شناخته شده برای ظاهر شدن به عنوان یک پلیبوی همبازی بود و او شکل انحناء بر روی صفحه نمایش در آخرین ها. او آپلود دو عکس در پست نشان داد که ورزش ورزشی لباس شنا از FAE که به سختی موجود در دارایی های خود را. هالی نشسته بود روی یک حوله بر روی چمن با حصار و درختان پشت سر او به عنوان او به نظر می رسد در حیاط خلوت.

برای اولین بار از ضربه محکم و ناگهانی هالی نشسته با پای راست خود را خورده و دست چپ او در حال استراحت در مقابل او و او نگاه در فاصله. مو بور او را به پایین بود و کمی پنهان سمت راست صورت خود را. با توجه به FAE را Instagram صفحه 26 ساله لباس شنا تا به حال یک کولی بالا و بلا کف با فلامینگو رنگ آمیزی. کت و شلوار رنگ خود را تکمیل پوست و کوچک بالا ارائه شده طرفداران یک شات از او فراوان رخ.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی هانتینگتون بیچ کالیفرنیا بومی هنوز هم تا به حال پای راست خود را خورده اما او تکیه داد. هالی را مو فرا گرفت به سمت راست صورت او و او برگزار شد و هر دو اسلحه را به سمت او به عنوان او خیره شد به طور مستقیم به لنز. این ژست نمایش گذاشت او شکل ساعت شنی و برجسته سینه او. او شامل یک عنوان که ذکر شدن “ویتامین d”

بسیاری از Playboy مدل 1.5 میلیون پیروان خود را نشان داد تصویب بیکینی ضربه محکم و ناگهانی به بیش از 50 ، 000 از آنها شکست “مانند” را فشار دهید در پست. هالی دریافت بیش از 330 دیدگاهها برای ریخته گری. پاسخ او سرازیر شدند با قلب و آتش از emoji.

“هر چه ویتامین شما در حال بدست گرفتن شما در حال گرفتن حق آنهایی که” یکی از طرفداران نوشت: در مرجع به عنوان.

“سرد طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل. هرگز دیده می شود یک کت و شلوار و مانند آن” دیگری پاسخ داد.

چند زن پیروان خود را ابراز بی میلی با چگونه زرق و برق دار, مدل نگاه نسبت به آنها است.

“به معنای واقعی کلمه how do u شبیه به این. من مانند یک لعنت کیسه لوبیا” طرفداران نوشت: با گریه از emoji.

“من واقعا درک نمی کنم که چگونه شما نگاه مثل این که من در راه من wtf خدا واقعا مورد علاقه های شما” یکی دیگر از شوخی پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitr, هالی wowed پیروان او با یک ضربه محکم و ناگهانی در یک لباس خاکستری در اوایل این سال است. او نشان داد جدی sideboob در شرجی پست که به دست آورده بیش از 84,000 likes on Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>