سارا هریس قرار داده و او را قاتل بیکینی بدن بر روی صفحه نمایش در تازه ترین Instagram به اشتراک گذاری و طرفداران او را کاملا دوست داشتن دید.

The Playboyمدل در زمان به حساب او در روز سه شنبه به بی حس کردن او 2.2 میلیون پیروان با تحریک لحظهای که مطمئنا تا به حال چند پالس مسابقه. در این تصویر که یک برچسب جغرافیایی نشان داده شده گرفته شده در نیوزیلند — 26 ساله دستگیر شد ایستاده در وسط خالی زیادی با چندین فلزی بزرگ حمل و نقل جعبهها در پس زمینه در پشت او. او ایستاده بود به طور مستقیم در جلوی دوربین به عنوان خورشید طلایی ریخته بر چهره او هر چند برطرف او زل زل نگاه کردن به چیزی به فاصله به جای خیره پشت در لنز از طریق مد روز سفید-قاب عینک آفتابی.

هیچ نشانه ای از ساحل و یا استخر در عکس اما سارا نگاه کرد آماده برای یک روز آرامش بخش با آب است. او چادری در یک itty-bitty سبز با الگوی روشن و گل بود که مناسب برای شنا و یا یک بعد از خیساندن تا برخی از اشعه. این دو قطعه شامل یک افسار به سبک بالا با منحصر به فرد و دو-بند طراحی و یقه غوطه که در سمت چپ یک مقدار کافی از رخ خوبی در بینایی. او انگیز دارایی های تقریبا ریخته از آن مثلث کوچک, فنجان, اضافه کردن یک زیبا از underboob به در حال حاضر رسوا صحنه.

تطبیق پایین بیکینی سارا شنا گروه نشان داد برخی از جدی پوست نیز هست. قطعه افتخار آشکار برش که نمایش او باب روز پاها و باسن. آن را نیز تا به حال یک لاسی tassel تسمه که نشسته پایین بر روی باسن خود را با تکیه تلفظ کردن ساعت شنی شبح و تخت میانی.

سارا اضافه شده اندازه کت جین به او نگاه هر چند اجازه دهید آن را دزدکی کردن سلاح های خود را به او نشان دهد صدای زیر شانه ها. او همچنین sported یک جفت کفش ورزشی سیاه و صورتی laces که به او لباس ورزشی پرنیان. او پلاتین گیسوان پوشیده بودند در یک موی دم اسبی که او زد انگشتان خود را از طریق به عنوان عکس جامعی بود و او به نظر می رسد به آن اضافه شده فقط یک لمس از آرایش برای برجسته قابل توجه ویژگی های صورت.

طرفداران این دختر به مراتب از خجالتی در مورد نشان دادن آخرین رسانه های اجتماعی ظاهر برخی از عشق. این ها بیداد می کرد تا بیش از 6000 دوست دارد در طول آن سه ساعت از رفتن زندگی می کنند و همچنین ده ها تن از نظرات و تعارف.

“بسیار زیبا و خالص” یک نفر نوشت.

یکی دیگر پیرو گفت که مدل شد “افت مرده زرق و برق دار.”

“شما بزرگ و منحصر به فرد شما بهترین سارا” یک سوم تحسین بوده.

“بی عیب و نقص اظهار داشت:” یک چهارم فن.

سارا او را نشان می دهد باور نکردنی بدن بیشتر از نه در Instagram صفحه. یکی دیگر از پست های اخیر از ستاره او را دیدم flaunting او curvaceousness در daringly بالا-برش بنفش bodysuit. که نگاه نیز شانس خوبی با طرفداران که باید اعطا ضربه محکم و ناگهانی بیش از 26,000 دوست دارد و 726 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im