آنتیه Utgaard طعنه 1.8 میلیون Instagram followers با جدید ترین پست مشترک به حساب او در اوایل این هفته که در آن Playboy flaunted او شکل انحناء چادری در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

این عکس نشان داد Utgaard زانو بر روی یک سطح سفید در مقابل یک استخر شنا. زانو شد و از هم جدا در یک شرجی مطرح به عنوان او مواجه دوربین. او استراحت یک دست بر ران راست او به عنوان تعجب به طرف او پایین لباس شنای زنانه دوتکه با دیگر spicing تا چیز حتی بیشتر.

Utgaard را لرزاند دو قطعه کت و شلوار حمام کردن که افتخار سفید رقص لهستانی پولکا نقطه چاپ در برابر قرمز برای یک نگاه. لباس شنای زنانه دوتکه بالا بود itty-bitty مثلث است که اجازه داده او را به او نشان دهد انگیز رخ. سینه های ویژه تسمه نازک که گره خورده به دور گردن او در حالی که دیگری پیچیده شده در اطراف تنه در یک سبک کلاسیک.

Utgaard تیمی بالای او با یک جفت از تطبیق پایین که پایین نشسته در قاب. او عینک باند کشیده تا کمی بالاتر بر طرف در حالی که مقابل او را در معرض محکم بسته شده پایین تر abs. طرف تا به حال زواید در امتداد لبه اضافه کردن یک لمس عاشقانه به کت و شلوار.

او عینک طلایی مو بور جاروب بیش از یک طرف و مدل دهید پایین. او را سست و امواج بزرگ کاهش یافت و بیش از شانه چپ آینده به یک استراحت در قفسه سینه خود را. Utgaard تکمیل نگاه خود را با صورت پر از آرایش از جمله چشم دودی و رژ لب و فرم.

پست جذب کرده است بیش از 24,900 دوست دارد و بیش از 450 نظرات پس از انتشار. Instagram کاربران در بخش نظرات به آواز خواندن او را ستایش و به اشتراک گذاری تحسین خود را برای او.

“لعنت آنتیه! مستقیم [آتش emoji]” یک کاربر raved.

“10 در تمام طول روز و شب!!!” پاسخ داد: یکی دیگر از فن زیر کلمات با چندین گریه-خنده, شکلک 100-نقطه نشانه یک OK دست نشانه و قلب و چشم از emoji.

“عکس های شگفت انگیز! زیبا و زیبا آنتیه! یک شب فوق العاده من جذاب! بوسه!” یک سوم کاربر chimed در جفت شدن پیام با شکلک باد قلب بوسه.

“وای [قلب-چشم emoji] شما را نگاه خیره کننده” اضافه شده دیگر از جمله یک رشته از دیگر قلب-چشم emoji در پایان دهید.

Utgaard شده است های زیادی لباس شنا عکس, در طول COVID-19 مستند. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, او به تازگی به اشتراک گذاشته شده است به روز رسانی از خودش در یک قطعه است که شامل جزئیات سفید در امتداد لبه. کت و شلوار افتخار یقه غوطه وری که شامل پایین برش طرف قرار دادن بسیار پایین از sideboob بر روی صفحه نمایش. او چاشنی چیز تا با عمل کشیدن در و hemline از گروه خود را. عکس, شد, بازگشتی از سفر به ساحل Amalfi در ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de