‘پسر’ اسم حیوان دست اموز سارا هریس Stuns در یک لباس شنای زنانه دوتکه زرد با وارونه بالا و دارای گونه های برامده پشت

Playboy مدل سارا هریس نشان داده شد با پوشیدن یک آشنا بیکینی در تصویری که او با او به اشتراک گذاشته Instagram followers on یکشنبه. اما او در بر داشت یک راه خلاق به تغییر ظاهر نحیف او را دو قطعه.

برای او آخرین فیلم تبلیغاتی برای انفجار انرژی, نوشیدنی, سارا لرزاند روشن, زرد, لباس شنای زنانه دوتکه. آفتابی رنگ یک انتخاب مناسب از عنوان او پست بود در مورد ساخت بسیاری از آب و هوای گرم در نیوزیلند به عنوان تابستان به وجود می آید به پایان برسد.

سارا دو قطعه ساخته شده است که ظاهر در یک انفجار انرژی ویدئوها قبل از. ماه گذشته کیوی مدل فیلم برداری شده بود با پوشیدن لیمویی پوشاک در طول یک سفر به ساحل. حمام کردن کت و شلوار کلاسیک شامل لباس شنای زنانه دوتکه رشته بالا با مثلث فنجان و روابط در اطراف گردن و پشت. فنجان لهجه با مش پانل است که وارونه V.

در آخرین تصویری, سارا بود با پوشیدن همان لباس وارونه به طوری که به محض پانل بودند در دو طرف مجسمه نیم تنه خود را. تغییر موقعیت از گردن و پشت روابط نیز تغییر لباس یقه. به جای ساخت یک پنجم آن خمیده به U شکل است.

سارا بالا قرار داده و او را کافی رخ بر روی صفحه نمایش کامل یا راه و کف مطابق فقط به عنوان آشکار است. آنها دارای گونه های برامده scrunch که بسیاری از کون پشت قرار دارد.

در او جدیدتر تصویری, سارا نشان داده شد با تکیه بر یک درخت به عنوان دوربین panned بیش از بدن خود را به طرفداران خود را نگاه خوب در منحنی او به عنوان به خوبی به عنوان او پاهای خوش بر و رو و مجسمه معده است. در پای او عینک یک جفت سیاه, اسلاید در, پاشنه آراسته با کمان.

مدل تصمیم گرفتند برای زیبایی فریبنده نگاه کنید. او ورزشی قرمز لب سایه چشم پالت که شامل یک پاپ از رنگ سفید و چند تیره خاکی سایه سیاه بالدار خط چشم و ریمل مژه و ابرو. گونه او نیز منحنی با bronzer.

در بسیاری از عکس های سارا نشان داده شد ورزشی sheer, سیاه, لباس شنا coverup با یک جلو باز. نسیم وزید طولانی پوشاک در اطراف به عنوان مدل در زمان قدم زدن در نزدیکی یک شقایق از درختان. او تصویری فیلم برداری شده بود در Shakespear پارک منطقه ای در اوکلند, نیوزیلند.

“Wooow الهه شما همیشه تعجب من را با شکوه و زیبا زیبایی” را بخوانید یک پاسخ به سارا تصویری. “شکم خود را به نظر می رسد کامل است.”

“پس لعنت زیبا” یکی دیگر از فن نوشت.

“شاهزاده خانم شما باید مناسب هیکل شما خیلی پورنو” یک سوم تحسین گفت.

“زرد برای شما مناسب است” یک چهارم دیدگاه اشاره کرد. “شما بسیار زیبا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>