پلاسما درمانی را نشان می دهد نتیجه مثبت در بحرانی تاج-بیمار

دهلی نو: حداکثر بیمارستان در Saket است که تجویز پلاسما درمانی در بحرانی coronavirus بیمار و آن نشان دادن نتایج مثبت با بیمار گرفته شده ونتيلاتور پشتیبانی بیمارستان روز دوشنبه گفت:.

49 ساله شد اولین بیمار به تجویز پلاسما درمانی در حداکثر بیمارستان (East Wing) در اینجا بیمارستان در بیانیه ای گفت.

در نقاهت پلاسما درمانی آنتی بادی از کسی است که بهبود از ویروس گرفته و خون به یک فرد بیمار (داشتن ویروس) برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن شخص.

بیمار از دهلی نو تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 آوریل 4 و بستری شد و در همان روز به coronavirus تسهیلات در حداکثر بیمارستان با وزش علائم و سابقه تب و مسائل تنفسی.

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و در طی چند روز آینده و او به زودی مورد نیاز خارجی اکسیژن برای حفظ اشباع است. وی همچنین توسعه پنومونی با نوع نارسایی تنفسی و تا به حال برای قرار دادن در یک پشتیبانی در مارس 8,” بیمارستان گفت.

زمانی که بیمار نشان داد بهبود, اعضای خانواده خود را درخواست بیمارستان به اداره پلاسما درمانی بر مهربان زمینه برای اولین بار در نوع خود روش درمان است که در حال استفاده برای این بیماری در هند.

“خانواده آمد جلو به ترتیب یک کمک کننده برای استخراج پلاسما. دهنده بهبود بود از عفونت (تایید شده توسط دو دوره متوالی منفی گزارش) سه هفته پیش و دوباره تست Covid-19 منفی در زمان اهدای همراه با دیگر آزمون های استاندارد برای رد کردن عفونت هپاتیت B, هپاتیت C و HIV” بیمارستان گفت.

به شدت بیمار بیمار اجرا شد تازه پلاسما به عنوان یک روش درمان به عنوان یک طرف خط به درمان استاندارد پروتکل در شب 14 آوریل آن را گفت.

“پس از دریافت درمان بیمار نشان داد بهبود مترقی و روز چهارم او گرایند یک حمایت در صبح روز 18 آوریل و در ادامه اکسیژن تکمیلی پس از آن” به آن اضافه شده است.

بیمارستان گفته شده معطوف به یک اتاق با round-the-clock, نظارت بر تاسیسات.

“او شروع به گرفتن دهان خوراک از روز یکشنبه و مراتب خوب ،

صحبت کردن در موفقیت این اولین مورد تجویز پلاسما تحت درمان در بیمارستان Sandeep Budhiraja, گروه پزشکی, مدیر, حداکثر, بهداشت و درمان و مدیر ارشد موسسه طب داخلی گفت: در مورد افتتاح یک درمان جدید فرصت در طول این زمان به چالش کشیدن.

“ما خوشحال هستیم که درمان به خوبی کار می کرد در مورد باز کردن یک درمان جدید فرصت در طول این زمان به چالش کشیدن. اما این مهم است که ما همچنین درک می کنیم که پلاسما درمانی است که هیچ گلوله سحر و جادو. در طول درمان بیمار در حداکثر بیمارستان دیگر استاندارد پروتکل درمان دنبال شد و ما می توانیم می گویند که پلاسما درمانی می تواند به عنوان یک کاتالیزور در سرعت بخشیدن به بهبودی او”

Sandeep Budhiraja, گروه پزشکی, مدیر Max بهداشت و درمان

او همچنین گفت: بهبود نمی توان 100 درصد به درمان.

“ما نمی توانیم نسبت 100 درصد بهبود به پلاسما درمانی تنها به عنوان عوامل متعدد وجود دارد که حک شده مسیر خود را به, بهبود,” او گفت:.

او در ادامه افزود که در کشوری مانند هند یک روش درمانی از این نوع دارای یک پتانسیل خوب برای کمک به Covid-19 بیمارانی که بیماری شدت آن متناسب با شدت متوسط تا شدید دسته بندی.

“مقررات دولت باید نسبت به ساخت آن را بیشتر قابل دسترس برای بیمارستان ها در سراسر کشور قادر به استفاده از آن. یک اهدا کننده می تواند کمک 400 میلی لیتر پلاسما است که می تواند صرفه جویی در زندگی دو به 200 میلی لیتر کافی است برای درمان یک بیمار” Budhiraja گفت.

تا کنون 47 نفر جان خود را از دست داده اند با توجه به کروناویروس در دهلی نو.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>