پلاسما شات به طور بالقوه جلوگیری از Coronavirus متوقف شده توسط فدرال انفعال

دانشمندان یک روش تزریق مردم پلاسما از کسانی که در حال حاضر آلوده شده است با رمان coronavirus به منظور تلقیح آنها را از گرفتن این بیماری است. اما این فن آوری است که هیچ نزدیک تر به آموزش های عمومی, دانشمندان می گویند به این دلیل که دولت فدرال به دلیل خودداری از بحث در مورد پیشنهاد بررسی توسط لس آنجلس تایمز نشان می دهد.

درمان شامل تزریق مردم در بازو با پلاسمای خون است که غنی از آنتی بادی از COVID-19 بازماندگان. اگر موثر نگه داشتن آن می تواند افراد را از ابتلا به این ویروس را برای ماه می باشد.

این یک تکنولوژی جدید است. آن استفاده شده است برای درمان هپاتیت A, در میان بیماری های دیگر. در ابتدا آن می تواند استفاده برای افراد در معرض خطر دسته بندی مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و امکانات مراقبت.

در نهایت, آن می تواند ساخته شده در دسترس عموم از طریق درایو-throughs تشکیل عظیم دستیابی به موفقیت در مقابله با کشنده بیماری همه گیر است که همچنان به سر و صدا از طریق ایالات متحده

اما تلاش برای گرفتن پروژه در خارج از زمین شده اند و پس از متوقف فدرال بارها و بارها به مقامات حاضر به ملاقات برای بحث در مورد پیشنهاد است.

مشکل دروغ نمی گوید در مفهوم خود است که به رسمیت شناخته شده به عنوان نشان دادن وعده. مسئله این است که مقامات بهداشت فدرال می خواهید برای دیدن اثر قبل از آنها عمل می کنند.

“دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH گفت فوقانی بازو تزریق که تابع مانند یک واکسن ‘بسیار جذاب مفهوم'” این بار گزارش شده است.

Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, attends the daily coronavirus task force briefing in the Brady Press Briefing Room at the White House on April 08, 2020 in Washington, DC.
  تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

اما قبل از این پروژه می توان به راه اندازی Fauci می گوید که وجود دارد نیاز به اطلاعات بیشتر. آنها می خواهند بدانند که آنتی بادی کار می کنند.

“هنگامی که شما نشان می دهد اثر واضح گام بعدی این است که برای تبدیل آن به یک عضلانی” تزریق Fauci گفت.

دانشمندان عقب راندن بر این ادعا گفت که عکس باید قرار داده و به محاکمه حق دور پس از آن است که تنها درمان امیدوار کننده برای مقابله با این بیماری همه گیر تا زمانی که یک واکسن بسیاری امیدوار کننده نسخه از آن در حال توسعه است که به عموم مردم منتشر شد.

دکتر مایکل جوینر از کلینیک مایو می گوید که ایده قرار دادن شات به محاکمه “به نظر می رسد آشکار است.”

“فراتر از بودن یک فرصت از دست رفته, این یک واقعی سر خراشنده,” او گفت:.

شرکت های دارویی به نظر نمی رسد علاقه مند به حمایت از درمان است یا نه. یکی از بیماری های عفونی متخصص ادعا می کند چرا که آنها نمی ایستادگی را به مقدار زیادی از پول را از پلاسما درمان است.

“آنها به اتهام ثروت از داروهای داخل وریدی در بیمارستان است. آنها نمی خواهند به صرف این کارخانه به چیزی که نمی توان توده از پول ،

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>