برنامه ریزی یک سفر ساحل برای یادبود روز ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بیشترین سواحل باز خواهد شد در این آخر هفته با اجتماعی فاصله محدودیت در محل. بروس بنت/گتی ایماژ

این آخر هفته روز یادبود را متفاوت تر از هر ما تا کنون تجربه کرده اید. آخر هفته که به طور سنتی سیگنال های ابتدای فصل تابستان به طور معمول ویژگی های ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها زندگی در خارج از منزل اما ایالات متحده هنوز هم در کانون جهانی همه گیر — روزانه موارد جدید فقط به یک جدید در روز شنبه و بیش از پنج میلیون نفر آلوده شده اند با کوروناویروس. و در حالی که هر ایالت بازگشایی آن در اقتصاد و زندگی اجتماعی به حدی در نهایت از دست دادن جان مسافرانی برخی از راه گریز به سرمایه گذاری پس از سه ماه مستند, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از محدودیت.

ترافیک وضعیت به طور معمول یک خبر در اطراف این زمان از سال خواهد بود کمی روی حیله و تزویر برای پیش بینی. برای اولین بار در 20 سال American Automobile Association (AAA) است به صدور یک روز یادبود سفر پیش بینی کرد و گفت که اطلاعات آنها به طور معمول استفاده کنید برای ایجاد آن “تضعیف شده است” با تاثیر از COVID-19.

وجود دارد هنوز هم می شود اتومبیل در جاده ها به عنوان پیشنهاد شده توسط یک چشم انداز مثبت در تعطیلات سفر رزرو در AAA از اواسط ماه آوریل (و همچنین به دلیل رانندگی است تنها روش امن از سفر در حال حاضر.)

پس از روز یادبود به طور سنتی آغاز تابستان در سواحل خواهد بود یک مقصد برای بسیاری از آستین weekenders. برای کمک به شما در برنامه ریزی بهتر سفر خود را, ما گرد آخرین, ساحل, سیاست در این کشور محبوب ترین نقاط تعطیلات.

نیویورک و سه کشور منطقه

شهر نیویورک 14 مایل از سواحل معمولا در اولین روز از آخر هفته روز یادبود. که نمی خواهد رخ می دهد در این سال با توجه به همه گیر متاسفانه. شهردار بیل د Blasio گفت: در اوایل این هفته که شنا را ممنوع در همه سواحل در محدوده شهرستان. راه رفتن و در حال اجرا را هنوز هم مجاز است اما آن دسته از سواحل در نظر گرفته شده تنها برای افرادی که در نزدیکی زندگی می کنند شهردار گفت.

به گفته نیویورک تایمز این شهر است و با توجه به باز شدن تمام شهر اجرا سواحل در ماه ژوئن. کسانی که موفق با خدمات پارک های ملی از جمله Riis ساحل و قلعه بریتیش در Rockaways به دنبال خواهد داشت در این شهر منجر شود.

خبر خوب: سواحل در بخش دیگر از ایالت نیویورک به عنوان به خوبی به عنوان جدید کانکتیکات و دلاور باز خواهد شد در این آخر هفته با اجتماعی فاصله و ماسک صورت قوانین در محل. شما وجود دارد بهتر اوایل هر چند به سواحل خواهد بود محدود به 50 درصد ظرفیت است. انتظار هجوم بازدید کنندگان از شهر نیویورک مقامات دولتی تخمین می زنند که ظرفیت رسیده قبل از ظهر در هر روز است.

کالیفرنیا

وجود دارد بیش از 1500 ساحل در سراسر کالیفرنیا 15 ساحلی شهرستانهای استان است. اگر چه هیچ شهرستان به طور کامل بازگشایی شد از قرنطینه در عین حال سواحل در تمام این شهرستان باز هستند با برخی از محدودیت های لس آنجلس تایمز گزارش داد.

در لس آنجلس به عنوان مثال دويدن و شنا خوب خواهد بود. آفتاب picnicking و گروه های ورزشی مجاز نیست.

فلوریدا

ترین سواحل فلوریدا باز خواهد شد با محدودیت های این آخر هفته اما کسانی که در فورت Lauderdale و میامی دو نقاط مهم برای تابستان vacationers بسته باقی خواهد ماند.

واشنگتن

واشنگتن برای اولین بار بود coronavirus کانون در ایالات متحده و مقامات دولتی شده اند بسیار مراقب باشید در مورد بازگشایی. دولت اقامت در خانه سفارش شده است گسترش از طریق پایان ماه مه تنها با چند استثنا ضروری برای کسب و کار. دولت تمام سواحل و اردو بسته خواهد شد در طول تعطیلات آخر هفته و باز نمی شود و تا زمانی که دولت مرحله دوم بازگشایی. با این حال ماهیگیری مجاز است در همه امور خارجه-اجرای پارک در طول روز.

تگزاس

دولت stay-در-خانه سفارش برداشته شد در مارس 1, بنابراین تمام سواحل در تگزاس باز خواهد شد در این آخر هفته با استاندارد اجتماعی فاصله قوانین در محل. اما ساعت قبل از عمل و چه فعالیت های مجاز متفاوت ساحل, ساحل و شهرستان توسط شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>