Plácido Domingo معذرت خواهی جدید آزار و اذیت جنسی اتهامات ظهور

Plácido Domingo. مسیحی Charisius/تصویر داد via Getty Images

در ماه اوت سال 2019, اپرا, ستاره Plácido Domingo شد متهم به آزار و اذیت جنسی توسط حداقل نه زنان. امروز این عدد به 27. بین المللی اپرا megastar ساخته شده کاملا محوری از اظهارات قبلی خود را در ماه سپتامبر زمانی که او گفت که گزارش اولیه از AP بودند سرند با تناقضات.” صبح روز سه شنبه او علنا عذرخواهی برای رفتار خود.

دومینگو انتشار بیانیه ای گفت: “من احترام است که این زنان در نهایت احساس به اندازه کافی راحت به صحبت می کنند و من آنها را می خواهید به می دانم که من واقعا متاسفم برای صدمه زدن که من ناشی از آنها است. من قبول مسئولیت کامل برای من است و من از این رشد را تجربه کنند.”

همچنین ببینید: ملاقات کست Anna Netrebko به عنوان “آیدا” با وجود او گذشته جنجال در نقش

باعث دومینگو را عذرخواهی Luz del آلبا روبیو یک سوپرانو از اروگوئه به جلو آمده و با او خود را از اتهامات آزار و اذیت در برابر خواننده. دومینگو عذرخواهی ساخته شده روبیو کمتر احساس ترس به صحبت می کنند تا پس از این بیانیه عمومی حذف ترس از شک. روبیو صدای اضافه کردن به قوی کر از زنان دیگر که صحبت کردن در مورد مورد آزار و اذیت دومینگو به عنوان به خوبی.

Luz del آلبا روبیو را تجربه حلقه مانند خودداری از کسانی که از دیگر زنان: دومینگو به طور مداوم به روبیو ناخواسته بوسه لمس و تماس های تلفنی در حالی که آنها مشغول به کار بودند با هم. به عنوان یک شکل از اپرا صنعت دومینگو با استفاده از نفوذ خود را به دنبال ناخواسته روابط با زنان در ازای نقش برجسته. روبیو گفت: AP او در 20s و آواز در رم در سال 1999 زمانی که این حوادث با دمینگو رخ داده است.

در طول دمینگو نقش به عنوان مدیر هنری در واشنگتن ملی Opera او دعوت روبیو برای بازدید و وعده داده شده ممکن است نقش ها برای او. دومینگو دعوت روبیو به آپارتمان او یک شب به نقد و بررسی فیلم روبیو را اجرای می شود. روبیو گفت که او پذیرفته شده با توجه به دومینگو را برجسته در صنعت و از آنجا که او یک بار در دوران کودکی او بت. در آپارتمان دمینگو اقدام به بوسه او nonconsensually زمانی که او تحت فشار قرار دادند و او را دور در تلاش برای مقاومت در برابر. پس از این شب روبیو حرفه ای لیست سیاه از واشنگتن ملی اپرا و دومینگو را وعده داده نقش هرگز به ثمر رسید.

“قبل از او یک منکر. سپس او یک قربانی است. در حال حاضر او است که به دنبال رستگاری” روبیو گفت: AP. “اگر او به معنی آن اگر او واقعا متاسفم من می خواهم او را به عذر خواهی به ما چهره به چهره است. شده اند وجود دارد زنان درد و رنج برای 20 سال است. او باید درخواست برای بخشش ما.”

به عنوان یک نتیجه از بسیاری از اتهامات علیه او به آمریکایی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی (AGMA) راه اندازی یک تحقیق در دمینگو رفتار. نیویورک تایمز گزارش داد که دیروز به عنوان AGMA آماده شد به انتشار نتایج حاصل از آن پروب دمینگو تیم بود ساخت ترتیبات برای پرداخت سازمان $500,000 به حد اظهارات عمومی در سوء رفتار جنسی بررسی است. معامله از طریق سقوط کرد پس از جزئیات این تحقیقات فاش شد در روز سه شنبه. یک بیانیه عمومی از AGMA اظهار داشت: 500.000 دلار بود و در واقع خوب و نه در ارز برای AGMA سکوت و یا به هر راز معامله.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>