صورتی انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود در توییتر تصویری: ‘این است که نه آمریکا

صورتی (اغلب تلطیف به عنوان P!nk) یک بار دیگر در زمان به توییتر این هفته به اسلم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را به عنوان او ادعا کرد که 45 رئیس جمهور ایالات متحده نمی کند “حاکم بر احترام و یا نمایندگی نیمی از کشور ما است.” این خواننده که بسیار آوازی در مورد مخالفت خود را از کسب و کار مرد در موارد متعدد در طول چهار سال گذشته بسیار مخفی جدید کلیپ 30 ثانیه ای که او را با او به اشتراک گذاشته 32.1 میلیون پیروان در ژوئن 3.

“چه در مورد ما” خواننده نگاه مستقیم به دوربین به عنوان او در زمان جدی هدف تهمت و حامیان او.

“چگونه می تواند هر کسی تماس خودش همیشه یک وطن پرست و یا آمریکا اگر شما دوباره انتخاب یک رئیس جمهور نیست که حکومت احترام و یا نمایندگی نیمی از کشور ما ؟ که نه امریکا. که خود امریکا” صورتی شروع هر نفرتکرار “که امریکا نیست.”

صورتی و سپس در ادامه به لمس در مؤتلفه پرچم او به عنوان ناودان “منافقان” که او ادعا کرد که اصلا درک مفهوم میهن پرستی.

“پس شما هم عبادت مؤتلفه پرچم که پرچم ما و آن را هرگز خواهد بود و یا شما یک منافق نیست که در واقع درک معنای میهن پرستی و یا آنچه در آن به معنی یک آمریکایی.”

به “راه رفتن من صفحه اصلی” خواننده و مادر از دو سپس بسته کردن ویدئو های خود را به عنوان او گفت: “حقیقت” و شانه ای بالا انداخت شانه های او را.

او رفت make-up رایگان برای پرده تصویری و عینک بزرگ سیاه و کلاه. صورتی هم عینک آنچه به نظر می رسد سبز و سفید راه راه لباس شنا بالا که نیست به طور کامل قابل مشاهده است اما برجسته دو رشته کشیده است که از مرکز سینه و گره خورده در اطراف پشت گردن او.

صورتی و اجتماعی رسانه های تصویری مشاهده شده است بیش از 366,000 بار در 15 ساعت و دریافت بیش از 24,000 را دوست دارد. همچنین الهام مقدار زیادی از پاسخ از طرفداران. تقریبا 1000 کاربران توییتر در پاسخ به اشتراک گذاشتن افکار خود را در حالی که 3,500 دیگران را بازتوییت کرد پیام خود را.

اما این دور از صورتی تا شجاعانه گرفته ایستادگی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را تنها در اوایل این هفته است که این ستاره به نام رییس جمهور در توییتر دوباره. در این پست او توضیح داد که تمام کسانی که از او حمایت و unfollowed او را به آوازی در مورد باورهای خود به عنوان “نژادپرستان.”

صورتی به او نشان داد پشتیبانی از تمام کسانی که در اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید و او روشن ساخته است که او نمی مراقبت در مورد افرادی که کلیک ، را فشار دهید.

“یکی از سریع فشار یک دکمه و شما لازم نیست که در آینه نگاه کنید و یا مقابله با کسی که شما واقعا هستند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>