صورتی توضیح می دهد که او نمی تواند تابع’ بدون نجات استنشاقی در طول نبرد با کروناویروس

هفته گذشته و صورتی را به رسانه های اجتماعی اعلام کرد که او و سه-سال-پسر جیمسون گرفتار بود coronavirus. “فقط مانند یک قرص” نمودار-دائم الخمر اعتراف کرد که پس از او و فرزند او بودند نشان علائم آنها خوش شانس بودند برای دسترسی به آزمون ها که به پایان رسید تا مثبت.

خوشبختانه صورتی و فرزند او در حال حاضر بازگشت به سلامت کامل. این خواننده ساخته شده ظاهر در Ellen DeGeneres را در صفحه اصلی چت نشان می دهد که هوا امروز و باز در مورد مبارزات آنها مواجه شده در حالی که مبتلا به این بیماری در هر اخبار موسیقی.

“در یک نقطه خاص شاید در اطراف مارس 18th March 19th, مارس 20th, هنگامی که [جیمسون] تب بود و ماندن و رفتن تا من از خواب بیدار در وسط شب و تنفس نمی,” او گفت:.

“من این استنشاقی که من با استفاده از یک نجات استنشاقی و من نمی تواند بدون آن. و این زمانی است که من شروع به واقعا می ترسم” صورتی ادامه داد.

“چه در مورد ما” songstress گذشت علائم به Jameson او جوانترین فرزند که شروع به شکایت در مورد داشتن درد قفسه سینه و تلاش برای نفس کشیدن.

“این نقطه که در آن شما فقط نوع مانند [فکر], ‘خوب ما می رویم به بیمارستان ؟ مانند آنچه که ما انجام می دهند در حال حاضر ؟ به دلیل این است که ترسناکترین چیزی که من تا به حال به حال شده است از طریق در تمام زندگی من است.'”

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون, و من در حال نشان شد علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت است. خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است. آن است که مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این بیماری جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما. در تلاش برای حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال مبارزه در خطوط مقدم هر روز من اهدا $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادرم, جودی مور که در آنجا کار می کرد برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز. علاوه بر این من هستم اهدای $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق. با تشکر از شما برای همه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و هر کس در جهان که در حال کار بسیار سخت برای محافظت از عزیزان ما. شما در حال قهرمانان ما! این دو هفته آینده بسیار مهم: لطفا در خانه بمانند. لطفا. بماند. صفحه اصلی.❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط P!NK (@صورتی) on

دو هفته پس از آزمون اصلی آنها هر دو دوباره آزمایش برای این ویروس که برگشتم با نتایج منفی.

به “don’t Let Me Get Me” hitmaker نشان داد که او اهدا $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق و دیگری $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در Philidelphia به افتخار مادرش جودی مور که مشغول به کار در بیمارستان برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز.

صورتی های تشکر شده از تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی به عنوان هر کس در جهان که در حال کار سخت برای محافظت از عزیزان خود. مانند بسیاری از دیگر مشخصات بالا مشاهیر او از او خواست كه به در خانه بمانند.

این “Leave Me Alone (من تنها)” سرگرم کننده است که ازدواج سابق مسابقه موتور سیکلت کری هارت به نظر می رسد نه در گذشته نشانه های او سراسر به شوهر یا خود دختر بزرگتر بید 8.

صورتی نگه می دارد و طرفداران تا به امروز از طریق رسانه های اجتماعی خود را حساب است و هیچ غریبه ای به ساخت یک اثر است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو آپلود رجعت تصویر گرفته شده از حقیقت در مورد عشق دوران. در عکس های دختر زیبایی حیرت زده با اکثریت مو کوتاه, اصلاح کرده, در حالی که بالا بود و کمی طولانی تر در یک quiff ، صورتی عینک بدون آستین تی شرت سفید و زوج این گروه با پی sequined بند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>