خوب صبح بریتانیا co-لنگر Piers Morgan اعتراف کرده که معتقد است او گرفته اند ممکن است چیزهایی که “بیش از حد” خود را در انتقاد از Meghan Markle, the Duchess of Sussex. صبح میزبان به دست آورد تا توجه خود را سرزنش از دوشس متهم سابق لباس بازیگر “فرار” ،

“من گرفته چیز کمی بیش از حد? احتمالا” مورگان بستری در مصاحبه با ساندی تایمز بود که تحت پوشش این ایمیل های روزانه.

“من فکر می کنم که حکومت و خوی چه من صحبت کردن در مورد آنها را از رفتن به جلو؟” مورگان ادامه داد.

“مطلقا” او اضافه شده است.

مورگان همچنین گفت که او معتقد است که پوشش بیشتر اخبار مهم, به جای سلطنتی شایعات را کمک کرد شخصیت او را به آن “بهترین” نسخه.

“به نظر می رسد که برای آبکاری شخصیت من به بهترین شکل ممکن جای” او گفت:.

او همچنین اعتراف کرد این قضیه درست بود و همچنین.

“این بار از صلح نسبی آرام آرام و به جرات میتونم بگم خستگی که ممکن است گاهی اوقات را بدترین در من” به ادعای او در توضیح خود در ادامه تفسیر در Sussexes.

“این احتمالا عاقلانه نیست, اگر شما یک مقاله نویس تا همه چیز را بیش از حد شخصی” مورگان به این نتیجه رسیدند.

prince harry and meghan markle in south africa
  Chris Jackson / گتی ایماژ

که گفت:, روزنامه نگار ادعا کرده است در گذشته که خیلی از دوست نداشتن خود را از Markle شد ریشه در تعاملات شخصی او را تجربه کرده بودند با لس آنجلس بومی است. هر چند مورگان ادعا کرد که این جفت ارز در اصل دوستان او بعد از متهم Markle اجتماعی نوردی پس از او گزارش “ارواح” او را پس از ملاقات با پرنس هری.

“من متاسفانه به این نتیجه Meghan یک خودخواه و ظالم اجتماعی کوهنورد که زندگی خود را صرف استفاده و رها کردن مردم است و در حال حاضر انجام آن به royals” مورگان نوشت: در خصوص داغدار op-ed در Markle پس از او و شاهزاده هری که از قصد خود برای ترک خانواده سلطنتی.

در یکی دیگر از قطعه ای او به نام Sussexes “فریب خورده دلقک ها” و سرزنش Markle برای مسائلی که به ستوه آورده بود که قبلا زن و شوهر سلطنتی پس از نامزدی خود را در سال 2017.

اما مورگان منفی تفسیر به زودی اختلاف خود با بسیاری — به ویژه در رسانه های اجتماعی — متهم شخصیت تلویزیونی از داشتن وسواس در دوشس.

حتی انگلیسی, نجیب زاده کسب و کار خداوند آلن شکر یک نظر در مورد مورگان ادامه حملات دوشس.

که گفت:, مورگان است که نه تنها فرد به نظرات ارائه شده در هری پاتر و شاهزاده و Meghan Markle. جفت شده اند یک میله رعد و برق از جنجال به خصوص پس از بمب تصمیم به دنبال استقلال مالی و ترک سلطنت بریتانیا.

این دو پس از نقل مکان به لس آنجلس و پسر خود را به تازگی جشن اولین تولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de