Pia Mia Stuns در Sparkly و رقص در یک وان حمام در ‘شاهزاده’ موزیک ویدیو

Pia Mia لرزاند دو آشکار به نظر می رسد در موزیک ویدیو جدید خود را تنها “شاهزاده” که برای اولین بار در روز جمعه. به عنوان گزارش شده توسط Paper Magazine, Pia شات تصاویری برای خوش بین R&B آهنگ پاپ طریق FaceTime به طوری که او تا به حال به بیشتر از فضا که او تا به حال. این درگیر صرف برخی از زمان در وان خود را در حالی که تاب لباس زیر زنانه با پوشش پر زرق و برق کریستال.

آهنگ “شاهزاده خانم” upends این استعاره از ثروتمند نر نوازندگان صرف پول در خراب زنان توسط ریخته گری Pia در نقش یک “شکر مامان” او را خرید. هیچ شاهزاده به نظر می رسد با این خواننده در موزیک ویدیو. با توجه به کروناویروس همه گیر ساختن آن غیر ممکن است برای او به شلیک یک موسیقی سنتی تصویری, او تا به حال برای دریافت خلاق در حالی که پرواز انفرادی در قلعه خود را. افراد مشهور عکاس آنجلو Kritikos کارگردانی Pia صمیمی تصویری از راه دور.

یکی از به نظر می رسد Pia را لرزاند سفید بود bodysuit بود که تا حدی پوشش داده شده توسط یک محصول بالا. خواننده پیراهن تا به حال کلمه “دو” در آن چاپ شده در آتشین حروف. مقابل او bodysuit بود به طور کامل باز افشای احتمالا faux “شاهزاده خانم” تاتو بر روی عضلات شکم. بخش پایین تر از پوشاک برجسته توری تا جلو و دارای گونه های برامده بازگشت.

Pia بود بعد نشان داده شده است با پوشیدن لباس های پر زرق و برق لباس زیر زنانه است که شبیه آن عمدتا ساخته شده از رشته های پر زرق و برق کریستال. نیمه بالای پوشاک حال مثلث کوچک فنجان که در سمت چپ کمی به تخیل. چند رشته های بلند کریستال snaked پایین Pia را میانی و متصل بیکینی-مانند بالا به حاشیه دامن آن نیز ساخته شده از رشته های پر زرق و برق جواهرات. او با پوشیدن شلاق زدن سیاه و سفید در زیر آن.

خواننده نشان داده شد نوشتن در اطراف تخت او با tousled موهای بور و فیلمبرداری خودش در آینه. او همچنین رقصید seductively در مکان های مختلف در اطراف خانه خود را از جمله یک وان حمام پر از آب. این ویدئو شامل متعدد عقب انداز Pia را پرت خلفی و او مقدار زیادی از معاشقه با دوربین.

Pia ویدئو و آهنگ او دریافت استقبال گرم از طرفداران خود را در بخش نظرات از یوتیوب. تحسین بسیاری دوست داشت که “شاهزاده” نمونه Chris Brown آهنگ “بوسه.”

“او بسیار دستکمگرفتهشده!!!! من عاشق موسیقی او و نگاه او. او یک الهه!!!” خواندن یک دیدگاه برای ویدئو های خود را.

“نمی دانم بوسه ها می تواند بهتر” یکی دیگر از فن نوشت.

“چه کسی را نجات داد 2020? شاهزاده” یک سوم تحسین گفت.

اما چند طرفداران کمی freaked که آنها می توانند این ویدئو را ببینید مدیر در گوشه ای از صفحه نمایش.

“آن مرد با دوربین در سمت راست پایین نیمه خزنده من” خواندن یک نظر.

در علاوه بر این به عنوان یک خواننده که موسیقی حرفه ای به نظر می رسد در حال افزایش است, Pia یک بازیگر است که به نظر می رسد در فیلم ضربه پس از. او همچنین فوق العاده محبوب در Instagram, با تشکر از مطالب مانند بیکینی تصویری که او با پیروان خود در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>