علامت Seliger پرتره از براد پیت برای ‘جزئیات’ magazine. کریستی تصاویر Ltd. 2020

امروز حراج کریستی خانه راه اندازی یک مشترک کمپین جمع آوری کمک مالی اختصاص داده شده به بهره های مختلف COVID-19 امداد سازمان که در اطراف محور فروش, عکس از علامت Seliger. Seliger یک عکاس که ساخته شده است یک تحسین حرفه ای گرفتن بازیگران نوازندگان و هر کس در بین در یا طبیعی یا غیر طبیعی زیستگاه. با همکاری راد (فرش قرمز وکالت) و علامت Seliger Studio, کریستی اهدا خواهد شد 100 درصد از درآمد حاصل از فروش هر یک از افراد مشهور پرتره به یک موسسه خیریه به انتخاب موضوع عکس است. با توجه به این که Seliger متخصص در پیدا کردن راه های جدید از درک نامی ارقام مانند باراک اوباما, Kurt Cobain, جنیفر لوپز و اپرا وینفری, پرتره های خود را تقریبا تضمین شده به بهانه اعداد بزرگ است.

Seliger عکس جولیا لوئیس-دریفوس. کریستی تصاویر Ltd. 2020

“این یک تجربه فوق العاده کار کردن در کنار علامت Seliger در مونتاژ این گروه فوق العاده پرتره که همه باید خود را منحصر به فرد backstory” پائولا Saracino Fendi, متخصص و سر از فروش پس از جنگ و معاصر هنر در حراج کریستی گفت: ناظر. “بشردوستانه فروش یک قدرت هسته ای برای کریستی و در طول این دوره ما مفتخر شده اند به کار با برخی از قابل توجه افراد و سازمان هایی مانند راد و علامت Seliger به استفاده از پلت فرم های دیجیتال ما برای جمع آوری کمک های مالی بسیار حیاتی برای طیف وسیعی از بشردوستانه حرفه. با ما آنلاین-تنها فروش پلت فرم ما قادر به بود بسیار زیرک در آوردن این نوع از فروش به بازار است.” این RADArt4Aid حراج فعال خواهد بود از 28 مه تا ژوئن 12.

همچنین نگاه کنید به: Banksy, ‘بازی تعویض’ نقاشی بود و تقریبا به سرقت رفته از یک بیمارستان UK

در حالی که برخی از عکاسان مشهور ترجیح می دهند برای حفظ افراد خود را واکنشی و خود را در انگشتان پا, Seliger سبک به نظر می رسد خیلی بیشتر مایع; گاهی اوقات تصاویر خود احساس می کنید کاملا در هماهنگی با انرژی افراد مشهور او را گرفتن (مانند براد پیت عکس موتور سیکلت) و گاهی اوقات عکاس با استفاده از لباس محلی و افزایش عملیات به همه مزیت است. در خصوص تصویر خود را از Kurt Cobain فراموش نشدنی چهره nestled در میان صف خزنده نوزاد عروسک سر و پژمردگی گل رز یکی برای سنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im