عکس با AK-47 تفنگ اراضی TRS corporator شوهر دچار مشکل

حیدرآباد: شوهر یک TRS GHMC corporator Korani Srilatha شوهر Korani مهاتما حال فرود دچار مشکل پس از او عکس نما با AK 47 رفت و ویروسی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Corporator شوهر مهاتما حال آپلود عکس در واتساپ وضعیت و او دسترسی نیست.

K Srilatha نشان دهنده Attapur بخش در Ranga Reddy منطقه تحت افتد که GHMC محدودیت.

در حالی که افسران پلیس گفت: نما با AK 47 است نه یک جرم عمومی نماینده شوهر گرفتن دست خود را بر روی چنین سلاح هایی که ممنوع است به بالا بردن سوال در مورد سستی از پرسنل حمل سلاح.

این Cyberbad پلیس در زمان توجه داشته باشید عکس و شروع به پرس و جو. اولیه تحقیقات نشان داد که مهاتما گرفت و سلاح از مسلح یک افسر پلیس و مطرح برای تصاویر. با این حال پلیس هنوز برای پیدا کردن زمانی که این عکس گرفته شد. “ما آمده اند به دانستن در مورد یک تصویر متعلق به مهاتما ما خودروی به این حادثه گفت: ACP Rajendrenagar K Ashok Chakravarthy.

پلیس مظنون مهاتما می خواسته اند برای این سلاح از یک فرد شناخته شده در اداره پلیس و در زمان این عکس ها بدون اطلاع دارنده. پلیس در حال انجام یک تحقیق به این حادثه. تیم ها در lookout برای مهاتما.

هنگامی که آنها او پیگیری کردن جزئیات بیشتر در مورد عکس و چگونه او سلاح شناخته خواهد شد. پلیس همچنین تایید کرد که اقدام انضباطی آغاز خواهد شد در برابر کسانی که به او سلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>