قمر والر-پل توضیح می دهد که دقیقا چه چیزی او را به ” هیچ وقت به مرگ اسکریپت

No Time to Die James Bond Phoeber Waller Bridge Daniel Craig

قمر والر-پل بر سهم او به هیچ وقت مردن. غنی خشم/گتی ایماژ

اغلب در هالیوود وجود دارد یک پایه درک درستی از روند داستان اما کمی شفافیت وقتی که می آید به جزئیات واقعی پشت صحنه. قبول کنیم که پس در حال توسعه است رمز و راز Z پروژه برای استودیو Y, اما آنچه که در واقع مستلزم در زندگی واقعی ؟ به عنوان مثال آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که جیمز باند ستاره دانیل کریگ استخدام Fleabag و کشتار حوا خالق قمر والر-پل به پانچ کردن هیچ وقت به مرگ اسکریپت. اما به چه معنا به فیلم متوسط فن و چگونه درگیر شد و با استعداد خالق واقعا?

والر-پل سهام فیلمنامه اعتبارات با کارگردان Cary Joji Fukunaga و دیرین 007 نویسندگان Neal Purvis و رابرت وید. در مصاحبه اخیر خود با مستقل او توضیح داد که او نقشی در شکل گیری هیچ وقت به مرگ اسکریپت ارائه کمی وضوح بیشتر به داستان محبوب.

همچنین نگاه کنید به: چرا مگا تولید کننده Jason Blum است “هیچ تمایلی به $100 میلیون دلار فیلم”

“[من خواسته شده بود به انجام] dialogue جلا و ارائه چیزهایی که واقعا” او گفت:. “این فقط در مورد ارائه جایگزین های مختلف.”

او توضیح داد که “آنها به من برخی از صحنه ها و پس از آن بود می تواند به شما در نوشتن برخی از جایگزین هایی برای این کار یا باید یکی دیگر از ایده ای در مورد که در آن می تواند در وسط و یا چگونه آن را به پایان. و پس از آن من فقط می خواهم به آنها گزینه ها و صحنه های مختلف و سپس آنها را به آنچه آنها می خواهند. اما وجود دارد بسیاری از افراد نوشتن — مدیر [Cary Fukunaga] بود که نویسنده در آن را به عنوان به خوبی. و در آنجا است می خواهم چند نویسندگان قبل از.”

در حال حاضر که قابل فهم توضیح روند فیلمسازی به جای مبهم اما هیجان انگیز اخبار, blurb. گراهام پل که Fleabag ادعا عظیم شش جوایز امی ساعات پر بیننده در سال گذشته پانچ تا گفت و گو و ارائه انواع جهات مختلف داستان می تواند به دنبال در نقاط مهم در این روایت است. به این ترتیب انتظار داریم که برخی از روح حاضر جوابی در هیچ زمان به مرگ—این همان زن است که تبدیل به یک بحث کلامی به یک انبار باروت از تنش های جنسی, بعد از همه—و حداقل چند غیر منتظره داستان سرایی را انتخاب کند. اما والر-پل سریع برای تاکید بر ماهیت مشترک از هیچ وقت به مرگ‘s و توسعه است که شامل ورودی از 007 خود را.

“شما می دانید, Daniel [کریگ] است که واقعا درگیر از ابتدا. [من] بسیاری از گفتگو با او در مورد آن به طور مداوم در تماس با او در مورد آن. پس از آن یک نوع از دیگ ذوب از همه ایده های کل زمان” والر-پل گفت.

آینده فیلم های پرفروش معروف کریگ نهایی تفرج به عنوان جیمز باند. جای تعجب نیست که او استخدام والر-پل—او قصد بیرون رفتن در یک یادداشت بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>