فیلادلفیا دفتر هنر و فرهنگ است در معرض خطر حذف

شهری نقاشی دیواری اسپانسر شده از طرف شهر فیلادلفیا هنر برنامه در ماه آوریل سال 2013. جان Greim/LightRocket via Getty Images

پس از coronavirus همه گیر برای اولین بار شروع به تاخت و تاز شهرهای کوچکتر و مناطق با منابع محدود آن شده است آشکار است که شهرداری با در حال حاضر تیره و تار بودجه در حال رفتن به پیدا کردن آن بسیار دشوار است به ارائه شهروندان خود را با مناسب حفاظت و مراقبت است. این شرایط نیز منجر به آسیب پذیری برای کارگران خلاق و هنرمندان سراسر کشور است. فیلادلفیا یک شهر با هنر صحنه است که در حال حاضر سخت است-آمار گسترش gentrification در حال حاضر برخورد با یک چالش جدید: در خود را به تازگی منتشر بودجه پیشنهادی برای سال 2021 شهردار فیلادلفیا جیم کنی مشخص شده حذف این شهرستان در اداره فرهنگ و اقتصاد خلاق. اگر اجرا شود این بودجه بریده بریده از بیش از 4 میلیون دلار خواهد قطع حمایت های مالی است که در حال حاضر رفتن به صدها نفر از سازمان های فرهنگی و هنرمندان است.

“بودجه برای هنر, ویژه, حوادث و غیر انتفاعی حمایت خواهد شد کاهش می یابد و یا حذف” پیشنهاد بودجه می خواند. “دفتر ویژه رویدادهای دفتر نماینده شهرستان و اداره فرهنگ و اقتصاد خلاق را متوقف خواهد کرد وجود دارد, اگر چه برخی از منابع و توابع را حفظ و منتقل به بخش های دیگر.” بودجه می رود می گویند که کمک های مالی برای موزه هنر فیلادلفیا و این شهر نقاشی دیواری هنرهای برنامه کاهش خواهد یافت چرا که هر دو سازمان نشان داده اند “خارج از ظرفیت جذب سرمایه.”

همچنین ببینید: شما هم اکنون می توانید دانلود میلیون ها نفر از Hi-Res تصاویر از موزه بریتانیا به صورت رایگان

در حال حاضر یک Change.org دادخواست فنر به منظور اعتراض کنی پیشنهاد حذف هنر بودجه. “[فیلادلفیا] دفتر وزارت امور مالی پروژه هایی که بدون هر گونه تغییر در این شهرستان را یک $649 میلیون دلار کسری بودجه در سال آینده” درخواست خوانده شده در بخش. “شهر از نظر قانونی نمی توانند عمل با کسری. ما درک می کنیم که سخت گیری های مورد نیاز ساخته شود و این کاهش و بودجه برنامه کاهش اجتناب ناپذیر بودند. اما به طور کامل از بین بردن یک دفتر است که پشتیبانی از حیاتی صنعت در شهر فیلادلفیا به خصوص یکی است که آمار بسیار سخت در طول این بحران کوتاه اندیش و باید معکوس شود.”

در واقع منطقی به نظر می رسد به تلاش برای ایجاد یک دندانه در کسری از صدها میلیون نفر با قطع بودجه است که اجازه می دهد تا افرادی که ایجاد شهرستان گسترده ارزش به رشد است. فیلادلفیا نیازی به رها کردن آن هنرمندان در طول یک بیماری همه گیر از آن قوی فدرال کمک; چیزی است که هر شهر در آمریکا است که در نیاز ناامید از در حال حاضر. متاسفانه با توجه به وضعیت فعلی ما رهبری داریم بعید است به آن را دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>