Phaedra Parks سهام چرا او منتظر بود و صمیمی با کمال و ‘ازدواج Boot Camp’ شرکت ستاره مدینه اسلام

Phaedra Parks توضیح داد که دلیل پشت سر او تکان دهنده ازدواج بوت کمپ: Hip Hop Edition نشان می دهد.

با توجه به هالیوود زندگی, پارک, به نظر می رسد در تلویزیون ما سری با دوست پسر مدینه اسلام در روز پنج شنبه, جولای 2. در اولین قسمت از فصل جدید پارک به اشتراک گذاشته است که او و اسلام هرگز به حال رابطه جنسی در طول ماه است که آنها درگیر شده ام با هر یک از دیگر. وحی تعجب بسیاری از بازیگران دیگر اعضای این نشان می دهد که شامل عشق و هیپ هاپ ستاره Tahiry خوزه رپ Kurupt و مدل Toni کالورت.

پارک گفت: این تصمیم نه جنسی درگیر با دوست پسر او آمد به راحتی به او. مادر دو گفت که او تا به حال صمیمیت مسائل در سابق او ارتباط و او نمی خواهم به تکرار همان مشکلات در رابطه با اسلام است.

“خوب, این یک تصمیم من ساخته شده [خودم],” پارک گفت. “مدینه شد قطعا کاملا در برابر آن, اما من نیاز به می دانم که او در راه صمیمی خارج از جسمی صمیمی راه چون قبل به مدینه مورخ من یک پسر در شیکاگو است. و بود که ارتباط راه دور و آن را بسیار پرشور اما هنگامی که ما تبدیل شد و فیزیکی آن مانع ما برای آشنایی با هر یک از دیگر تنگاتنگی در هر سطح دیگر.”

NEW YORK, NY - FEBRUARY 09: Phaedra Parks attends the Fashion Hong Kong front row during New York Fashion Week: The Shows at Industria Studios on February 9, 2018 in New York City.
  اندرو Toth / گتی ایماژ

او ادامه داد: می گویند او می خواست برای دیدن اسلام که او در خارج از یک اتصال فیزیکی. دادستان همچنین گفت که او می دانست که رابطه جنسی می تواند احساسات خود را در مورد دوست پسر خود را در هر یک از خوب یا بد در راه است. پارک’ تصمیم ثابت می شود بسیار دشوار را برای اسلام در سراسر قسمت. وی با بیان چگونه او را خوشحال در مورد عدم فیزیکی با دوست دختر خود را که یکی از موانع این زن و شوهر تا به حال از طریق نشان می دهد. آنها نیز تا به حال مسائل را با برقراری ارتباط با یکدیگر چیزی است که پارک ها فکر می کند ناشی از مردسالار مشاغل. فاصله خود را نیز تبدیل به یک مشکل برای آنها را به عنوان آنها بوده ام بی ساحلی پس از ملاقات در یک سایت دوستیابی چند ماه قبل از پیوستن به نشان می دهد.

“ارتباطات می تواند سخت برای من چون من به طور مداوم کار من بسیار نوع یک و گاهی اوقات من یک مهره سخت به کرک” پارک اعتراف کرد.

براوو طرفداران را به یاد بیاورید پارک به نظر می رسد در Real Housewives of Atlanta برای شش فصل به فصل قبل از او از کار اخراج شد در فصل 9. در طول زمان خود را در نشان می دهد او به اشتراک گذاشته شده بسیاری از لحظات زندگی او از جمله تولد او دو پسر با شوهر سابق آپولو Nida – Ayden 10 و دیلن 7. پارک ها نیز باز شد تا در مورد طلاق های پر سر و صدا از Nida. در زمان جدایی, Nida دستگیر شد و محکوم به هشت سال زندان برگشت در سال 2014. با توجه به براوو, Nida از زندان آزاد شد در ژوئن 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>