پیتر سارسگارد نقش در فیلم “بتمن’ خواهد بود “بسیار شدید’

Peter Sarsgaard as Walter Duranty in Mr. Jones, a Samuel Goldwyn Films release

پیتر سارسگارد به عنوان والتر Duranty در آقای جونزیک ساموئل گلدوین فیلم, انتشار عکس حسن نیت ارائه میدهد از رابرت Palka

خبر جعلی نیست یک پدیده اخیر یک واقعیت است که روشن در Agnieszka Holland جدید فیلم آقای جونز. در این فیلم در حال حاضر در دیجیتال و جولای 3 در VOD پیتر سارسگارد نقش والتر Duranty های دیرین مسکو دفتر رئیس نیویورک تایمز که مقالات محروم وجود مرگبار قحطی در اوکراین است. Duranty برنده پولیتزر برای کار خود را با وجود این واقعیت است که او گزارش اطلاعات غلط که بهره مند از یک دولت فاسد—و با وجود همکار روزنامه نگار گرت جونز’ eye-witness حساب به خلاف.

“من می خواستم برای کار با Agnieszka Holland که زندگی خود را صرف ساخت فیلم و بودن در جهان به عنوان کسی که زبان حقیقت به قدرت” سارسگارد می گوید ناظر ساخت آقای جونز. “اما دوم [بود] این ایده از اهمیت راستگو, آسمان روزنامه نگاری است که به عنوان قدیمی به عنوان جامعه مدرن است. یک زمان وجود دارد, من حدس می زنم که همه ما در زندگی واقعا جوامع کوچک واقعا دور از یکدیگر اما در حال حاضر اطلاعات مسابقه عقب و جلو در سراسر این کشور و در سراسر جهان است. بنابراین هر فرصتی برای آن به طور کامل ماساژ به هر کسی می خواهد آن را به. مقدار مزخرف وجود دارد این است که باور نکردنی است. به یک روزنامه نگار می گویند: “من تو را دیدم که با چشم من و کسی که می گویند آن مخالف—که اتفاق می افتد تمام وقت.”

او می افزاید: خنده “به اندازه جمعیت برای مثال کسی می گوید آن است که جمعیت زیادی را هنگامی که آن را نه یک جمعیت بزرگ.”

در حالی که این فیلم قبل از وقایع جنگ جهانی دوم به دنبال استالین تبلیغات چیزی است که وجود دارد کاملا prescient, درباره هلند, چشم انداز—فیلم هماهنگ با واقعیت های امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در یک نقطه و یک شخصیت یادداشت های هیتلر “وجود دارد مقدار زیادی از تفاوت بین برگزاری تجمع و در حال اجرا یک کشور است.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه ESPN و دیزنی می تواند حرکت ورزشی برای جریان

“من شک دارم که نیاز به هر گونه توضیح” سارسگارد می گوید از خط. “من شنیده ام کسی روز دیگر مقایسه جمهور نیکسون و گفتم او خیلی خوش شانس است.’ من یک فن از نیکسون اما نیکسون بود کسی که درک چگونه برای اجرای یک دولت است. آن را مانند که گفت که در طول روز اگر شما فکر می کنم سه نفر متفاوت هستند و تعداد تشکرها سپس شما احمق. اگر شما را مدیریت برای آتش سوزی تعداد زیادی از مردم این دولت توانسته است به آتش شما احمق.”

برای آماده شدن برای بازی Duranty, سارسگارد خواندن چند کتاب در مورد او و اقدام به خواندن رمان های او (که او را توصیه نمی کند). این بازیگر همچنین خواسته چندین روزنامه نگاران خود را برداشت و نظرات Duranty در مطبوعات تفریحی برای یکی از فیلم های خود را فقط برای دیدن اگر مردم می دانستند که داستان خود را. او در بر داشت که حدود یک سوم از روزنامه نگاران شنیده بود Duranty و کسانی که آشنا بودند به شدت احساس که Duranty را پولیتزر باید بازگشت. اما با وجود این فیلم فریم اداره به عنوان رئیس اخلاقی مبهم سارسگارد در بر داشت بسیاری از همدلی برای او.

Peter Sarsgaard as Walter Duranty in Mr. Jones, a Samuel Goldwyn Films release

پیتر سارسگارد به عنوان والتر Duranty در آقای جونزیک ساموئل گلدوین فیلم ها آزاد. حسن نیت ارائه میدهد عکس از رابرت Palka

“چیزی که من واقعا جمع آوری آنچه که یک موضوع در محدوده زمانی معین شد که او یک مرد است که می خواستم به عنوان یک رمان نویس نه یک روزنامه نگار” سارسگارد می گوید. “او کسی است که می خواستم به یک هنرمند که آویزان با هنرمندان است. همه از او ستایش بود برای هنرمندان است. من فکر والتر Duranty به عنوان کسی که فکر می کردم از روزنامه نگاری به عنوان ” آه که چیزی است که من در صبح انجام دهید. من را در یک ساعت از روزنامه نگاری و سپس ضربه تریاک با دوستان و بحث در مورد کارشناسی ارشد.’ تعدادی از مردم شگفت انگیز خود را در دایره حیرت انگیز است.”

آقای جونز متناسب محکم به معیارهای نقش چه سارسگارد می خواهد به قبول این روز است. این بازیگر که همچنین دارای بری لوینسون را هری هفت که بعد از آمدن در این سال می گوید: این همه در مورد مردم است. او البته به تعادل خود برنامه که با همسرش, Maggie Gyllenhaal, و در نظر گرفتن اینکه آیا این هوشمند را در بیش از حد بسیاری از کم پرداخت کنسرتهایی در یک ردیف. اما در نهایت آن را به عقب می رود به کسی که او را با کار در این مجموعه به همین دلیل است که او موافقت کرد برای پیوستن به بازیگران Matt Reeves’ بتمن به عنوان دادستان منطقه گیل Colson.

“بزرگتر از چیزی است که سخت تر از آن است که به نگه داشتن آن را خالص از نظر چشم انداز می گوید:” سارسگارد بود که تیراندازی بتمن در لندن در اوایل سال جاری زمانی که این مستند در محل قرار داده شد. “و صادقانه با مت ریوز در بتمناو می تواند آن را انجام دهد… این فقط یک منظره. حتی در تنظیم این نوع از شگفت انگیز برای دیدن کل حرفه ای از هر کس در شغل خود. این همه بهترین مردم در همه چیز. ما وجود دارد که همه جایزه اسکار چیزهای اتفاق می افتد و بسیاری از مردم در آن فیلم بودند تا برای یا دریافت یک جایزه اسکار. این نوع مضحک. شما احساس می کنید مانند شما در دست است.”

او می افزاید: از هر گونه پتانسیل بیم و هراس “بخشی از من است بسیار شدید است. در یک نمایش بزرگ مانند که نگرانی اصلی من این بود که من را مجبور به انجام آن 150 بار این صحنه و پس از آن که شدید ، شخصیت من است و نه از ده برای تعداد زیادی از آن. که رفتن را از طریق سر من زیادی مانند ” چگونه می توانم حفظ این؟'”

در حال حاضر سارسگارد که پر از سوراخ در ورمونت با Gyllenhaal و دو دختر خود را در حال انتظار برای پیدا کردن زمانی که خدمه خود را تولید. او و Gyllenhaal باید با استفاده از زمان به ساقه یک فیلم کوتاه برای Netflix بکشد جدید خانه سری که برتر خواهد شد بعد از این ماه اما بیشتر از آن شده است یک بازی انتظار برای دیدن چگونگی و زمانی که بتمن را انجام خواهد داد و همچنین به عنوان زمانی که او قادر خواهید بود برای رفتن به تولید فیلم بعدی خود اقتباس از النا Ferrante را در سال 2008 رمان گمشده, دختر, گروگان Gyllenhaal.

“من نمی دانم که” این بازیگر می گوید از اتمام بتمن. “هیچ کس با من صحبت کردند در مورد زمانی که هنوز رتبهدهی نشده است. اما در برخی از نقطه ما بازگشت. اگر من در یک قسمت از فیلم از من در یکی دیگر از شما می دانم چرا. من رشد ریش در طول مستند و شخصیت من است تمیز تراشیده و سر تراشیده در فیلم, بنابراین من باید برای اصلاح آن است. اما من نمی دانم که اتفاق می افتد.”

به عنوان او منتظر سارسگارد است با استفاده از زمان خود را به در نظر گرفتن چگونه به بهترین روش همه چیز که اتفاق می افتد در جهان از یک موقعیت امتیاز. او تا حد زیادی اجتناب رسانه های اجتماعی و تلاش می کند تا به نگه داشتن خود را, اخبار مصرف موجود به آنچه که او می بیند به عنوان حقایق ضروری (بازگشت به این ایده از حقیقت در روزنامه نگاری و دولتی در تبلیغات). این روزها او را بیشتر از پاسخ به سوالات و او در تلاش برای پیدا کردن چگونه به کمک فعالانه.

“چه یک فرد انجام دهید ؟ چگونه می توانم شما شرکت کنند ؟ به خصوص کسی که پول یک صدای—چگونه شما از آن استفاده کنید ؟ آن را در واقع بسیار گیج کننده است در حال حاضر” این بازیگر می گوید, به خصوص برای نسل او. “قدیمی ترین دختر من است به طوری که در تمام آن آنلاین است که من شروع به درک که من سکوت را از نظر رسانه های اجتماعی است چرا که همه از آن است که کمی خارجی به من. من اولین تلفن همراه زیر و پس از کالج و من چگونه می توانم تعامل است که بخشی از خودم را ؟ بنابراین من در بر داشت یک جواب. من در واقع باز به پیشنهادات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>