پیتر Madrigal مذاکرات Vanderpump قوانین’ فصل 9 و نشان می دهد اگر او با حضور Stassi شرودر جشن تولد

پیتر Madrigal به تازگی افتتاح شد تا در مورد آینده, فصل نهم از Vanderpump قوانین.

هفته پس از Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni از کار اخراج شدند از براوو سری واقعیت های دیرین سور, رستوران آخور به نظر می رسد در #بدون فیلتر با زاک پیتر پادکست که در آن او در مورد آنچه که می آیند و نشان داد که آیا یا نه او دعوت شد به Stassi اخیر 32nd جشن تولد برگزار شده بود در لس آنجلس, خانه کتی Maloney و تام شوارتز.

پس از زاک سوال پیتر در مورد اینکه آیا یا نه او می خواست به بازگشت به نشان می دهد خود را برای فصل جدید, پیتر تایید کرد که او در هیئت مدیره با reprising خود را مداوم مهمان موقعیت.

“کاملا بله. قطعا” اعلام کرد.

همانطور که برای “مصرف بیش از نمایش” پیتر گفت که وی برنامه ریزی برای انجام این کار است. در عوض او را به حرکت به جلو با نقش او برگزار شد پس از فصل 1 به عنوان بقیه بازیگران آماده برای شروع فیلمبرداری بدون خود را به تازگی از کار اخراج شده شرکت ستاره Stassi, کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni.

“آره, من قطعا می خواهید به بازگشت. بله کاملا” پیتر به اشتراک گذاشته.

اگر چه فیلمبرداری در فصل جدید به طور معمول آغاز می شود قبل از این زمان از سال وجود داشته است تعدادی از تاخیر در تولید با توجه به های اخیر بازیگران shakeup و مداوم coronavirus همه گیر است که در نتیجه بسیاری از لس آنجلس در حال تعطیل. که گفت: Vanderpump قوانین بازیگران, آیا به تازگی دوباره در لس آنجلس برای یک جشن سرگرم کننده با Stassi.

در حالی که پیتر و Stassi بوده است برای چندین سال و در واقع به تاریخ قبل نشان می دهد شروع به پخش در ماه ژانویه 2013, پیتر تایید زاک است که او حاضر نیست که Stassi جشن تولد خود را با رابط سابق Vanderpump قوانین شرکت ستاره از جمله Jax تیلور و کریستن.

“من دعوت نشده بود به این حزب هیچ” او نشان داد.

به عنوان Vanderpump قوانین طرفداران ممکن است شنیده Stassi شد عکس, ورود به کتی و تام را در پایان ماه ژوئن به جشن تولد او پس از آشکار او در انتظار یک نوزاد دختر در Instagram روز قبل.

Peter Madrigal at the 5th Annual Babes For Boobs Live Bachelor Auction.
  آریا دیاز / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده تعدادی از Vanderpump قوانین طرفداران ابراز نا امیدی با این واقعیت است که Stassi و کریستن دیگر خواهد بود ظاهر می شود در قسمت های جدید نشان می دهد بسیاری از آنها را نیز امضا دادخواست امید تغییر براوو ذهن در مورد آنها تصمیم به حرکت به جلو با فصل 9 بدون این دو زن در هیئت مدیره

به گفته یکی از خاص دادخواست شلیک دو خانم انجام بیش از آسیب خوب است هنگامی که آن را به ارسال پیام به بینندگان است.

“اگر ما آموخته اند که هر چیزی در طول این چند هفته اخیر در آن است که این سخت مکالمات نیاز بود. شلیک این اعضای بازیگران برای چیزی که اتفاق افتاده سال پیش بیشتر از مفید و مضر,” خالق نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>