Peter J. Burns سوم: طرح یک کارآفرین

crop-businessman-signing-contract-in-office-3771097

قدیمی ترین چهار فرزند Peter J. Burns سوم مطرح شد به خوبی تثبیت پدر و مادر—برای اولین بار در منحصر به فرد شیکاگو حومه Barrington Hills و سپس در مرفه جدید کنعان, Ct. خانواده summered در جزیره نانتاکت و wintered در Sanibel جزیره و زمانی که آنها به خانه می سوزد’ پدر صرف زمان کافی بازی گلف در یک کشور نگهداری می شود. آنجا بود که برنز ساخته شده خود را برای اولین بار دلار.

“من برگرفته توپ های گلف است که گلف بازان ضربه به خطرات آب به فروش می رسد و آنها را به عقب با یک لیوان لیموناد” گفت: سوختگی بود که شش نفر در زمان. “آن را نمیگیرد طولانی برای سرمایه گذاری تعطیل شود اما من 50 دلار که روز نسبت به من $2 هفته کمک هزینه.”

بیش از پنج دهه گذشته است هنوز می سوزد و به وضوح به یاد داستان. تجربه بازی در یک نقش محوری در شکل دادن به آینده خود را در حالی که هموار فرصت برای دیگران برای رسیدن به رویاهای خود.

“من را فراموش کرده هرگز آن درس و آن را الهام بخش من برای این روز” می سوزد اضافه شده است. “با تفکر یک ایده و اجرای آن ارائه یک سرویس است که در تقاضا و سخاوتمندانه پاداش با آنچه من به دست آورده است. که گذاشته این مفهوم در ذهن من است که ” آنچه می تواند یکی از باردار شدن می تواند رسیدن به.'”

زندگی یک سری از تحول فصل است. برای در حال حاضر 63 ساله و سوختگی آن فصل را برجسته یک موضوع ثابت — تشنگی برای راه اندازی و رشد کسب و کار سرمایه گذاری. سریال راه اندازی کارآفرین را آغاز کرده است که فروش و/یا گسترش 150 به علاوه شرکت در آرایه ای از صنایع است.

در سنین پایین آغاز کرد و اولین موتورگازی اجاره کسب و کار در آمریکا است. در دهه های بعد از سوختگی تاسیس این کشور برای اولین بار کالج برای کارآفرینی است. اخیرا او ایجاد یک لوکس در صفحه اصلی کسب و کار برای شهروندان ارشد که به وعده تغییر شکل است که صنعت در ماه های آینده.

تصرف این فرصت را در محاصره صنعت

با تخریب همه گیر لوکس گروه کسب و کار خانه است که عمده تمرکز می سوزد.

“گروه خانه ها و خانه های سالمندان راه اندازی شد ضعیف که در آن ساکنان بیش از حد نزدیک به دیگر ساکنان و روش برای جلوگیری از گسترش سرایت نمی شد در محل گفت:” می سوزد. “با در نظر گرفتن درس های آموخته شده در این بیماری همه گیر و استفاده از کمی اضافی سرمایه ما می دهد ساکنان و خانواده خود را قطعه ای از ذهن است. ما یک نیم دوجین خانه و عمارت آماده برای باز کردن به عنوان همه گیر دیگر کم. ما به دنبال سرمایه گذاران برای ساخت بیشتر از این مدل است.”

سوختگی’ محبت برای شروع کسب و کار جدید مانند لوکس در صفحه اصلی کسب و کار است که همسان با شور و شوق برای ارائه بودجه و ارشاد به دیگر کارآفرینان مشتاق.

که شور منجر به ایجاد سوختگی بودجه در سال 2019 که در حال ظهور است, خبرخوان های غیر سنتی ابزار برای تامین رشد سرمایه است.

در میان این ابزار می سوزد بودجه نهادینه پل فرآیند بودجه برای کمک به مشتریان کاهش بدهی های کارت اعتباری و به دست آوردن نمره های اعتباری بالاتر. این اجازه می دهد تا سوختگی بودجه مشتریان به امن تر سرمایه قابل ملاحظه ای در نرخ بهره پایین در برخی موارد به عنوان کم به عنوان صفر درصد برای یک دوره مقدماتی 12-21 ماه. دیگر شامل استفاده از هزینه تفکیک مطالعات تجاری اجازه می دهد صاحبان املاک و مستغلات برای تولید سرمایه (در قالب مالیات بر پس انداز) بر اساس یک کمی شناخته شده IRS کمک هزینه و همچنین ایجاد یک پتو برنامه وام که جذب وام های متعدد در نرخ بهره بالاتر به یک توجه داشته باشید در بیشتر از متوسط نرخ بهره.

همراه با بودجه سوختگی پذیرای نقش هدایت کارآفرینان کردن یک مسیر مرفه.

“من باقی می ماند و الهام بخش برای ایجاد و کمک به دیگران ایجاد کنید با شناسایی فرصت هایی که وجود دارد بین ظاهر نامربوط قطعات است که زمانی که پیوست منجر به یک سرمایه گذاری سود آور,” سوختگی گفت. “همه زندگی من من تا به حال غیر طبیعی توانایی تشخیص الگوها و فرصت هایی است که هیچ کس دیگری می بیند.”

سوختگی بودجه و کاربرد آن از پل بودجه یک مثال از این است. سوختگی نیست اولین کسی که به فکر می کنم از این ایده برای استفاده از وام پل به کاهش بدهی های کارت اعتباری و به دست آوردن نمره های اعتباری بالاتر. در عین حال این فرض است که به طور کلی نسبت به شرکت سایه شارژ نرخ های گزاف با ساختن پول سخت کار مصرف کنندگان است. انگیزه توسط ده ها تن از روزانه درخواست کمک مالی از موجود مشتاق صاحبان کسب و کار و سوختگی و توسعه یک پلت فرم که در آن مصرف کنندگان مبارزه با بدهی کارت اعتباری و صاحبان کسب و کار کوچک مشتاق برای سرمایه می تواند باز کردن بیشتر پول در نرخ های بهتر.

آیا کسی می گویند کوسه!

“خوشبختانه من خوب به خصوص مجموعه ای از مهارت های شناخت فرصت های اولیه در این روند و قادر بودن به صندوق تقریبا هر سازمانی با خلاقیت های تامین مالی تکنیک های آموخته ام بیش از من حرفه ای” سوختگی گفت.

یک مثال از این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به برخی از اما نه می سوزد. حمله کوسه در ساحل شهر که به شدت متکی به گردشگری نشان دهنده میلیون ها دلار درآمد از دست داد. گزارش های متعدد در ماه های اخیر نشان داده اند که Orcas یا نهنگ قاتل, یک درنده به کوسه و کوسه ترک هر منطقه اشغال شده توسط Orcas. Orcas نیست یک تهدید برای انسان است. چرا که نه به صورت یک سرمایه گذاری که در آن حضور Orcas می تواند تکرار سوختگی به تازگی فکر می کردم.

“من صرف مقدار زیادی از زمان در جزیره نانتاکت و تاکستان مارتا به عنوان یک کودک و کوسه حوادث وجود دارد چیزی است که الهام گرفته از کتاب و فیلم آرواره ها است.” برنز گفت. “اگر ما می تواند ایجاد حضور Orcas آن می تواند به نوبه خود بيشماري جوامع به کوسه-مناطق آزاد.”

سوختگی سرمایه گذاری صدها هزار نفر از دلار و صحبت با ده ها تن از دانشمندان آوردن او نزدیک به راه حل برای یک مشکل است که می تواند تصور.

“چه یک مثال کامل از پیدا کردن یک مشکل در اجرای یک راه حل ساخت یک تفاوت به نفع نوع بشر گفت:” می سوزد. “وجود دارد هزاران نفر از کسب و کار مانند این انتظار برای یک مایل کارآفرین و بودجه لازم. بیایید آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>