پیت دیویدسون, زادگاه, بلوز, در ‘پادشاه استاتن آیلند’

Pete Davidson as Scott Carlin in The King of Staten Island, directed by Judd Apatow

پیت دیویدسون به عنوان اسکات کارلین در پادشاه جزیره استاتن. NBCUniversal

هر زمان پادشاه جزیره استاتن ستاره پیت دیویدسون ذکر زادگاه خود—یا در یک شوخی در SNL‘s آخر هفته به روز رسانی بخش و یا در یک مصاحبه رادیویی—او شده است قطعا نامهربان آن را مودبانه. او یک بار به نام شهر نیویورک در 60 مایل مربع شاخه ای از “تب خال از پنج بخش نیویورک.” بار دیگر او “خواست که در هنگام طوفان شنی آمار استاتن آیلند آن را به پایان رسید ، آن را “فقط یک شوخی است,” او توضیح داد “شما می دانید مانند زمانی که شما در حال شوخی اما شما معنی آن را.”

با هر حفاری دیویدسون طول می کشد او باعث می شود سرفصل بازگشت به خانه در جزیره استاتن پیشرفتکه وب سایت به طور معمول می شود آب گرفتگی محلی نظر او را خواستار یک ادم بیکار و تنبل پایین زندگی و کشت و توهین که ترکیب منحصر به فرد از butchered ایتالیایی-آمریکایی ناسزاهای و محله خاص لهجه محلی تنها طنین انداز در محدوده این جزیره است. یکی سابق پیشبرد ویرایشگر هشدار داد دیویدسون در New York Post op-ed: “صحبت کردن نگه دارید می خواهم که شما ممکن است در نهایت با ماهی.” گذشته از شکایت در مورد جنگ در کریسمس زمانی که بازار از مراسم روشنایی درخت لغو می شود, مسخره و مبهم تهدید دیویدسون تبدیل به جزیره استاتن مورد علاقه آنلاین سنت است.

و در حالی که بسیاری از Davidson ضد استاتن آیلند مواد بوده است در اطراف قصبه را به خوبی مستند شده و مشکلات آن بیگانه ستیزی آن نژادپرستی آن هروئین اعتیاد به آن و تمایل به نوسان قرمز در طول انتخابات—یک شوخی او ترک خورده در سال 2017 به نظر می رسید بیشتر شخصی است. در حالی که توضیح به همکار بومی جزایر و SNL عضو بازیگران, Colin Jost, چرا استاتن نشینان ترجیح می دهند Jost به او گفت: “شما نماینده آنها چه می تواند باشد—یک بچه که کردم و به دانشگاه هاروارد رفت. دلیل استاتن آیلند از من متنفر است چرا که من نماینده آنها چه هستند—یک بیمار روانی جامعه کالج ترک تحصیل کردم که یک بازی تاج و تخت , تا تو, قبل از تماشای نشان می دهد.”

همچنین نگاه کنید به: Judd apatow آمده: Pete دیویدسون نیست پادشاه جزیره استاتن شما فکر می کنم او است

در واقع اینها دو نوع استاتن نشینان—کسانی که بماند برای همیشه و کسانی که آن را. کسانی که ترک ها رایگان به مخلوط را به دنیای واقعی و چیزی را از خود ارائه آنها قادر به محدود کردن خود را به فجيع لهجه به لغزش گاه به گاه از “tawk” و “gahbage.” کسانی که اقامت پایه قوی شانس مکیده شدن به یک تعصب حباب که در آن Costco یک شکل از فرهنگ و بالاترین حرفه ای آرمان در حال اجرا است یک عروسی DJ شرکت به نام چیزی شبیه به Carmine و Vinny را لمس از کلاس سرگرمی. Jost سمت چپ و در حال حاضر یک شیوه زندگی جهان وطنی که او در آن مشغول به جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه بازیگر اسکارلت جوهانسون. و در حالی که دیویدسون به حال خود موفقیت های دنیوی بودن SNL‘s جوانترین-تا کنون عضو بازیگران و هنگامی که قدمت مشهور لیست خود او هنوز ساکن در خود را Annadale زیرزمین و به وضوح ادویه خود طفره موقعیت به عنوان یک جزیره استاتن که در آنجا ماند.

این چنگال در جاده نهفته در قلب دیویدسون اولین ویژگی فیلم Judd apatow آمده به کارگردانی کمدی, درام, پادشاه جزیره استاتن. دیویدسون در نیمه اتوبیوگرافیک نقش 24 ساله اسکات Davidson, ADD-addled مشتاق تو هنرمند که به فروش می رساند, زاناکس و هنوز هم با مادرش زندگی می کند (Marisa Tomei) یک پرستار و بیوه از یک آتش نشان. (دیویدسون, زندگی واقعی پدر بود یک آتش نشان است که جان در 9/11.) زمانی که دیویدسون, خواهر کوچکتر (Maude apatow آمده) می رود به آن را تشدید خانواده را کانون توجه خود را دستگیر و توسعه به عنوان یک بثد townie هدر رفتن عمر خود را به دور در بازی های ویدئویی و بن reruns. در حالی که خواهر خود را از داستان گفته شده است بیش از تعداد بی شماری از آمدن از سن فیلم پادشاه جزیره استاتن به جای پیروی از سکون برادر و بررسی چگونگی کسانی که ماندن در پشت در پیدا کردن هدف بین pizzerias Hylan بلوار و پیتزا فروشی از Amboy جاده ها است.

Apatow آمده است فیلمسازی نان و کره به طور سنتی به تلاش های خود را به معدن از درد و عمق احساسی پشت چشم مرد کمدی بازیگران مانند Adam Sandler, Paul Rudd و Seth Rogen. احمقها همه اما جذاب احمقها. به وضوح مدیر رسمیت می شناسد چیزی در Davidson, ارزش بررسی را به عنوان به خوبی. “پیت فقط یکی از آن بچه ها – شما او را ببینید و از حق دور شما فکر می کنم که او به انجام کارهای بزرگ” او به تازگی گفت. اما دیویدسون فاقد سرپرست لغو احکام صادره برای حمل این بار او کمدی مشکلات—ناتوانی در نگه داشتن تماس با چشم distractingly افتضاح خالکوبی و استفاده از کلمه “مثل” به شروع و پایان هر جمله—آیا گاهی اوقات کار به نفع خود شخصیت و اصالت در اینجا.

همانطور که برای تنظیم پادشاه جزیره استاتن باعث می شود چند گره به آن عنوانی محل دیویدسون به ظاهر بی پایان کمد لباس Wu-Tang پیراهن و صحنه های فیلم برداری در ساحل شمالی ناهار خوری تكیه Denino اما آن مبارزات را به تصرف آنچه باعث می شود قصبه منحصر به فرد منزوی. در حالی که بسیاری از شهرهای کوچک نژاد یک منزوی, نزدیک فکری و استاتن آیلند متمایز است که در آن نهفته است در سایه این کشور بزرگترین کلان شهر. به یک townie وجود دارد نیاز به یک عمدی خشمگین گیری از کل جهان است که می تواند توسط یک 20 دقیقه ای کشتی سوار. “ما تنها جایی نیوجرسی به نظر می رسد پایین در” دیویدسون شخصیت می گوید در یک نقطه.

توسط جفت شدن دیویدسون با Bill Burr که نقش یک آتش نشان در پیگیری رمانتیک از دیویدسون, مادر apatow آمده می کند با موفقیت گوشت را یکی از استاتن آیلند معروف ترین فرهنگی صادرات: مردانی که حل و فصل مسائل با ارتباط کلامی اما با مشت و ماشین با صدای بلند شاخ. همچنین کنکاش در جزیره فراگیر لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا فرهنگ. در یک post-9/11 جهان, آتش نشانان در حال نزدیک ترین چیزی که استاتن آیلند به خانواده سلطنتی گذشته از ستاره از واقعیت را نشان می دهد در مورد مافیا زنان خانه دار است. به عنوان او اغلب زمانی که FDNY سیگنال بالا می رود بیش هالیوود, Steve Buscemi باعث می شود وظیفه شناس ظاهر به عنوان یکی از اعضای ارشد خود را نردبان شرکت.

پادشاه جزیره استاتن رنج می برد از شایع ترین دام انداختن یک apatow آمده تلنگر: اشتباه ظهر برای عمق. مدیر به نظر می رسد به برخی از بندر ناامنی که 90 دقیقه فیلم خود را با نام متصل خواهد شد نوشته شده به عنوان مسخره کمدی بزن و بکوب تا او bloats فیلم های خود را فراتر از دو ساعت خوانده شده را علامت به overcompensate. در مورد پادشاه جزیره استاتناو نه تنها ضربه 137 دقیقه اما رفت تا دریا در تلاش برای به زور gravitas که او استخدام وجود خواهد داشت خون فیلمبردار رابرت Elswit. مطمئن, عشق/نفرت رابطه با زادگاه پیچیده و پر از نکات دقیق وظریف و ظرافت اما Greta Gerwig اقتصادی بانوی پرنده ثابت داستان می توان گفت در اندک 95 دقیقه است.

در نهایت پادشاه جزیره استاتن رسیدن به دیویدسون هدف در نظر گرفته شده است که به گسترش بازتاب خود را در فرهنگی تربیت فراتر از سه دقیقه از پایین آویزان ارزان عکس در آخر هفته به روز رسانی. آیا این احساس کمک می کند تا ترجمه کمدین و زادگاه خود را به مخاطبان ملی باقی مانده است دیده می شود. برای Davidson, هر چند آن موفقیت یا شکست باید بی ربط. انتشار این فیلم به خودی خود یک پیروزی برای جوان کمدین. او ساخته شده آن را. او یک جزیره استاتن داستان موفقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>