Peta Murgatroyd نشان می دهد بی پایان پاها و پشت سیگار کشیدن Instagram پست با شوهر, Maks

Peta Murgatroyd نشان داد بی پایان او و پشت در جدید Instagram پست که در آن رقص با ستاره ها طرفدار است که دیده می شود در کنار خوش تیپ, شوهر, Maksim Chmerkovskiy. سیگار کشیدن داغ عکس موجب علاقه زن و شوهر, پیروان, که دوست داشتم تصویر 10,366 بار و شمارش.

در این عنوان به اشتراک Peta اعلام کرد که او و شوهرش قرار بود برای برگزاری یک نشست دیگر برای Maks و برادرش وال کسب و کار Dance with Me را در پست آموزش فعال تدریس سالن تکنیک ها و پاسخ دادن به سوالات از طرفداران خود را.

در حالی که این فرصت را به یاد بگیرند که از زن و شوهر رقص حرفه ای هیجان انگیز بود و چه شد تا گرما برای طرفداران و حتی بیشتر شد همراه با عکس, Peta مشترک همراه با زیرنویس.

ایستاده در برابر یک استارک پس زمینه سفید Peta به نظر می رسد خیره کننده. خروس بزرگ, مو بلند و فر کردن پشت او با ظرافت حلق آویز پایین ستون فقرات خود را دارد. آرایش مد متناسب با نگاه کلی از تصویر. چشم دودی به شدت در صف سیاه به پایان رسید و با تعداد زیادی از ریمل مژه و ابرو چشمگیر است. زوج با پر-در ابرو استخوان های گونه برجسته و قرمز مایل به قرمز, لب, Peta به نظر می رسد مانند یک كلاسيك, زن جنگره به زندگی می آیند.

در حالی که خیره کننده به نظر می رسد به طور کامل بهبود یافته آن منحنی او به خود جلب کرد که بیشترین نظرات از طرفداران.

Peta را رقم برجسته نشان داده می شود در یک لباس سیاه و سفید. لباس سیاه و سفید رنگ و با درخشش اضافه مناسب او را مانند یک پوست دوم. در حالی که آن را دشوار است برای دیدن جلوی نفس گیر لباس شب پشت قطع شد خطرناکی پایین در پشت برگزار شد تا با نازک crisscrossed تسمه سراسر تیغه های شانه او و امن به دور گردن او.

در پایین راست-برش شب بود یک ران بالا شکاف برش تقریبا به Peta را ران. او تنها و لوازم جانبی دیگر از او خوش تیپ, شوهر, شد, دلپذیری, سنگ مصنوعی بیرنگ و دستبند روی مچ دست چپ.

Maks چسبیده به همسر خود را از تقریبا سه سال در به اشتراک گذاری. او همچنین به nines در formfitting لباس سیاه و سفید. که او در یک لباس سفید پیراهن با دکمه بالا بازگشت. دکمه های سیاه و سفید جزئیات اضافه کردن کنتراست جالب برای لباس. سابق DWTS pro تیره مو پشت slicked seductively به عنوان او به نظر می رسد به طور مستقیم در همسرش دست چپ خود را بر او خلفی.

طرفداران ستایش تصویر, به اشتراک گذاری نظرات خود را قدردانی.

“شما بچه ها بسیار جذاب هستند و با تشکر از شما برای ساخت ما لبخند و سالم ماندن در طول این زمان دشوار است. حالا شما هر دو در آتش هستند!” گفت یک پیرو.

“به دنبال خوب Peta!! اوه آره, شما, بیش از حد, حداکثر!” شوخی یک دوم فن.

“دست دادن همه چیز است!” گفت: یک سوم Instagram کاربر اشاره کرد که چگونه Maks دست دراز بر همسر زیبای خود را پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>