حیوان خانگی در خانه است ؟ 5 آنلاین کمک به ارائه دامپزشک مشاوره مواد غذایی حیوان خانگی

نگران در مورد حیوان خانگی خود را در خانه ؟ این خدمات در سراسر هند ممکن است به شما کمک کند مواد غذایی حیوان خانگی و یا حتی دسترسی به دامپزشک است.

ارتقاء

“My خواهر حیوان خانگی سگ شکاری طلایی به نظر می رسد در بسیاری از درد است. او تحت درمان برای کلیه موضوع اما متاسفانه با توجه به مستند ما قادر به او را به دامپزشک زندگی می کند که در دهلی نو. می تواند یکی از شما نشان می دهد یک دامپزشک در Gurugram یا به من کمک کند با یک شماره از یک دامپزشک که در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین مشورت کنید?’ به عنوان خوانده شده Whatsapp پیام در مجتمع آپارتمانی گروه چت.

این جدا شده است درخواست به عنوان حیوان خانگی بسیاری از والدین نگران هستند در مورد در حال اجرا از غذا و دارو برای حیوانات خانگی خود را. بعلاوه برخی از آنها قادر به تماس با پزشکان مشورت در مورد شرایط اضطراری.

وجود دارد مردم در تلاش برای کمک به پدر و مادر حیوان خانگی در سراسر کشور با خدمات ضروری مانند مواد غذایی و تحویل و مشاوره پزشکی.

اما این مهم است به درک آنچه به منزله یک اورژانس پزشکی است. ذکر شده در زیر برخی از آنها عبارتند از:

• تشنج
• بیش از حد استفراغ یا اسهال
• شکسته استخوان شدید و لنگش و یا عدم توانایی در حرکت پا(s)
• خفگی اشکال در تنفس و یا بدون توقف سرفه و عق زدن
• خونریزی از بینی و دهان و رکتوم و سرفه خونی یا خون در ادرار
• ناتوانی در ادرار کردن یا عبور مدفوع (مدفوع) یا آشکار درد همراه با ادرار یا دفع مدفوع
• آسیب به حیوان خانگی خود را چشم(ع)
• شما گمان می برند یا می دانید که حیوان خانگی خود را خورده است چیزی سمی (مانند ضد یخ xylitol, شکلات, جوندگان, سم, و غیره.)
• استرس حرارتی یا غش در اثر گرما
• آسیب در یک سانحه تصادف و یا در یک حمله توسط حیوانات دیگر

نیاز به مواد غذایی حیوان خانگی و یا یک دامپزشک ؟ در اینجا پنج کمک به کار در سراسر هند برای حیوانات خانگی.

1. Pawshbox – پونا

بنیانگذاران Pawshbox

تاسیس در سال 2016 Pawshbox مستقر در پونا. Co-founder – Malhar Katare می گوید که در حالی که آنها عملیاتی شده است همه را از طریق مستند دوره آنها تنها تامین ملزومات که شامل غذا و نظافت محصولات, سگ و گربه.

“بلافاصله پس از مستند ما شاهد افزایش سفارشات که ما دریافت می کردند. آن را بیشتر از ترس از نیاز واقعی. ما کشتی پان هند و امیدوار به راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد. همانطور که در حال حاضر ما تنها سرویس دهی به مشتریان در پونا” سهام Katare.

یک پیام مهم است که Katare خواسته های به اشتراک گذاری است که یکی باید خودداری از احتکار است که باعث کمبود. “ما تا به حال یک مشتری خریداری شده که شش کیسه های بزرگ از مواد غذایی سگ. این مقدار را به راحتی گذشته بیش از شش ماه است که نوع خرید مورد نیاز است در این نقطه است.”

اگر شما می خواهید برای رسیدن به Pawshbox لطفا تماس بگیرید– +91- 7741977770.

2. شماره گیری یک دامپزشک – پان هند

شماره گیری یک دامپزشک

دامپزشکان Dr Shantanu Kalambi Dr Suranjana Ganguly و دکتر Akshay موهان پیوسته اند دست و شروع به شماره گیری یک دامپزشک یک سرویس به طور خاص با هدف کاهش استرس در حیوان خانگی پدر و مادر در طول این COVID-19 مستند دوره است.

در یک مکالمه بهتر هند (TBI) Dr Kalambi گفت: “از آنجا که مستند اعلام شد, ما شده اند به گرفتن تماس های بسیاری با مشکلات با حیوانات و برخی از آنها نه لزوما آنهایی که ضروری است. به منظور اولویت بندی و قادر به حضور به آنهایی که نیاز به توجه فوری شماره گیری یک دامپزشک به وجود آمد.”

اگر شما نیاز به مشورت با پزشکان, شما نیاز به پر کردن یک فرم گوگل ذکر جزئیات اساسی در مورد حیوان خانگی خود را. این ممکن است شامل جزئیات بیماری تاریخچه حیوان خانگی و غیره. پس از انجام آنها راه اندازی یا یک تماس تلفنی یا تماس تصویری بسته به نیاز.

“در طول هفته اول از مستند ما تقریبا 30 تماس اما این تعداد در حال حاضر به نظر می رسد به پایین آمده اند به حدود 15 تماس در روز. نمایش داده شد متفاوت است به طور کلی رژیم غذایی و تغذیه به نظافت و پوستی است.”
این یک پان-هند طرح شده است گرفتن تماس از سراسر کشور است. بنگلور آروناچال پرادش حیدرآباد و بمبئی و حتی در برخی از نقاط, West Bengal, اطلاع,,,, Dr Kalambi.

اگر شما نیاز به رسیدن به شماره یک دامپزشک با پر کردن این فرم اینجا تماس بگیرید و یا در +91 6361 633 287.

3. PetKonnect

Seattle شاه و Ruchita Avhad

PetKonnect برنامه راه اندازی شده توسط Seattle شاه در سپتامبر 2019. آن را فراهم می کند حیوان خانگی پدر و مادر دسترسی به خدمات مختلف است که عبارتند از: – ذخیره سازی پرونده های پزشکی دسترسی به خدمات اضطراری و خواستار یک آمبولانس. PetKonnect برنامه در حال حاضر در حال اجرا 24/7 تلفنی برای کمک به حیوان خانگی پدر و مادر در طول مستند.

Seattle می گوید که پس از این مستند را دیده اند و تقریبا 5,000 برنامه جدید کاربران است. شما می توانید با ورود به وب سایت رسمی خود را در اینجا و این برنامه برای دانلود در دسترس است برای هر دو سیستم عامل iOs و آندروید کاربران است. از اتهامات عنوان شده برای مشاوره شروع از 300 تومان برای 20 دقیقه. حیوان خانگی والدین توصیه می شود برای ارسال در جزئیات مانند حیوان خانگی سن و وزن و حرارت و سابقه هر گونه بیماری.

4. سلطنتی K9 Petcare

ترک پنجه چاپ بر روی قلب خود را برای یک عمر. منبع: Pixaby

Dr Kuldeep سینگ یک جراح دامپزشک مستقر در Chandigarh در دسترس است برای مشاوره و شرایط اضطراری بین 5 تا 7 ساعت. او می گوید بهتر خواهد بود اگر حیوان خانگی پدر و مادر او را می فرستد یک پیام با تاریخچه مختصری از این بیماری و سایر اطلاعات مربوطه کمک خواهد کرد که او را درک و مورد برنامه ریزی قرار ملاقات درآمده است.

در حالی که ارسال پیام به دکتر اضافه کردن جزئیات مانند سن و جنس و وزن بدن و نژاد حیوان خانگی. ضمیمه سایر مدارک مثل عکس و فیلم و یا گزارش های آزمایشگاه و اگر شما آنها را داشته باشد.

دکتر سینگ در دسترس است در آدرس زیر خانه شماره 1082 فاز 5, Sahibzada آجیت سینگ نگر, Punjab 160059 و می توان در تماس– 098153 16632/ 098762 00969.

5. Bidhannagar کلکته

بازنمودی حسن نیت ارائه میدهد تصویر: PETA.

24 x 7 خط تلفن راه اندازی شد Bidhannagar شهرداری شرکت برای کمک به حیوان خانگی پدر و مادر از طریق این مستند دوره است. به منظور تسهیل حرکت آنها اختصاص داده اند و دو دستگاه خودرو به عنوان حیوانات آمبولانس. آمبولانس ها در حال ارتباط با سیستم های ارتباطی برای پاسخ به تماس پریشانی بر روی خط تلفن.

با توجه به کریشنا چاکرابورتی, Bidhannagar شهردار “ما در آغاز این نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد صدها نفر از Kolkattans که حیوانات خانگی در خانه است. ما دریافت کرده بود چندین تماس از ساکنان به دنبال کمک خود را برای حیوانات خانگی بیمار.”

ساکنان در سراسر شهرستان می توانید شماره گیری 9604010035 برای حیوان خانگی مربوط به شرایط اضطراری. این خط نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورتی که مردم نیاز به گرفتن کمک برای زخمی یا بیمار حیوانات ولگرد.

با آرامش در مستند قوانین در برخی از ایالت ها ممکن است قادر به حیوانات خانگی خود را به درمانگاه. اما در مواردی که ممکن است خدمات مانند اینها قطعا یک مزیت.


همچنین بخوانید: شما می توانید Coronavirus از حیوانات خانگی ؟ ما یک دکتر برای جدا کردن افسانه از واقعیت


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>