Perrie Edwards Stuns طرفداران در محصول بالا و جاگر برای آخرین لباس پست

Perrie Edwards — که یک چهارم از موفق, دختر, گروه Little Mix — در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش. این خواننده منتشر شد کاهش یافته جدید تک “تعطیلات” با گروه و با استفاده از رسانه های اجتماعی پلت فرم برای ترویج نماید.

این “فریاد به من سابق” نمودار-دائم الخمر حیرت زده در یک محصول سفید بالا با تسمه نازک. پوشاک گره خورده بود تا در جبهه با تعظیم بزرگ و کمک به نمایش دکولته و midriff. ادواردز زوج این گروه با بالا waisted کرم رنگ جاگر و نگهداری ناخن کوتاه با کت لهستانی. بور زیبایی مدل دهید نیمی از موهای خود را با بقیه مقایسه برگشت. او سمت چپ جلو به قاب کردن صورت خود را. ادواردز لوازم خودش را با گوشواره و یک عدد گردنبند و یک که شامل یک طلا ماه آویز.

او تحت درمان با پیروان به دو عکس در یک ها.

در اولین شات X Factor winner دستگیر شد از ران ، ادواردز قرار داده و هر دو دست به پایین و کج و سر خود را به سمت چپ. او به طور مستقیم در دوربین لنز با بیان نرم و گرفتار شد در نور طبیعی که به نمایش چشمان آبی او به زیبایی.

در اسلاید بعدی ادواردز بود جامعی در خارج از منزل در مقابل یک دیوار آجری است. او به دوربین خیره شدید و استراحت هر دو اسلحه را در کنار او.

برای او عنوان ادواردز گفت که طرفداران جدید Little Mix تک “تعطیلات” است و در حال حاضر که او در عشق با آن است.

در طول دو ساعت پس متصلب تا بیش از 384,000 دوست دارد و بیش از 4,100 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 10.4 میلیون پیروان.

“این LEWK!! توقف تو ما را می کشد” یک کاربر نوشت عاشقانه حروف بزرگ.

“شما نباید اجازه داده شود به نگاه خوب است لطفا” یک نفر دیگر به اشتراک گذاشته.

“Hun متوقف خوراکی! شما در حال حاضر ربوده من کلاه گیس دو بار امروز” اظهار داشت: یک سوم فن.

“من خیلی در عشق با شما tbh” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان با انتخاب خود را از مد است که هیچ چیز جدید برای ادواردز. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrکه “هیچ تر و غمگین آهنگ ها” hitmaker wowed در نیروی دریایی-و-قهوه ای سینه بند ورزشی که تا به حال Calvin Klein, لوگو, نوشته شده در پایین. او تکمیل ساز و برگ با بالا waisted تطبیق و یک جفت از شل نصب شده و نور آبی جین که او را گشوده. ادواردز sported او مو کوتاه کون کردن و accessorized با نازک حلقه بینی و دیگر قابل رویت طلا و جواهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر