طاووس جلوه تریلر اولیه آن تخته سنگ های برنامه نویسی اصلی

Comcast NBCUniversal Peacock Shows Trailers

NBCU را طاووس جلوه اولین تریلر برای صف خود را از برنامه نویسی اصلی از جمله روان 2: Lassie Come Home. NBCUniversal

من مطمئن هستم که اگر شما متوجه شده ام اما وجود دارد مقدار زیادی از عمده خدمات جریان این روز است. Netflix دیزنی+ آمازون نخست تصویری از Hulu, HBO Max, Apple TV,+, Quibi CBS همه دسترسی داشته باشید. این یک لیست طولانی اما در این مرحله ما موفق به بیشتر ناخن های خود را با نام تجاری هویت. Netflix یک توقف فروشگاه برای همه سلیقه ها و ژانرهای دیزنی+ متکی بر آن خانواده پسند فیلمهای تجاری و Quibi فرم کوتاه است آزمایش. اما پس از Comcast NBCUniversal را طاووس نمی رسما راه اندازی تا 15 جولای تا ما سمت چپ تعجب چه نوع تو رفتگی در آینده پرچم در حال اهتزاز خواهد حک کردن برای خود.

امروز طاووس ارائه شده کمی وضوح بیشتر در این جبهه به عنوان آن را عرضه تریلر و هنر کار اولیه آن تخته سنگ های برنامه نویسی اصلی: Brave New World, دستگیری, هوش, روان 2: Lassie Come Home, از دست Speedways, با Ryan Lochte, Curious George, دریم’ where’s Waldo?, و کلئوپاترا در فضا.

بنابراین اگر شما علاقه مند به دیدن آنچه طاووس است که همه در مورد آن برای اولین بار پا اتمام تریلر زیر.

شجاع دنیای جدید

دستگیری

هوش

روان 2: Lassie Come Home

با Ryan Lochte

از دست Speedways

جورج کنجکاو

کلئوپاترا در فضا

Where’s Waldo?

طاووس است NBCUniversal جدید, جریان, خدمات, راه اندازی گسترده ژوئیه 15. طاووس را به ترکیب یک تخته سنگ منحصر به فرد در اصل بر روی تقاضا کتابخانه ها از تلویزیون آمار نشان می دهد (از جمله کوین کاستنر را یلو) دو جریان فن مورد علاقه های شما در دفتر و پارک و تفریح و سرگرمیبه علاوه فیلم از خزانه جهانی تصاویر, ویژگی های تمرکز, دریم ورکز, انیمیشن, روشنایی و مجوز محتوا از سراسر هالیوود است. علاوه بر این طاووس نیز خانه محتوا در سراسر, اخبار, ورزش, اواخر شب و واقعیت است.

طاووس خواهد بود و حق بیمه رایگان ad-پشتیبانی از جریان خدمات و اشتراک خود را با ردیف ارائه بیش از 600 فیلم و سری 400. این شامل طاووس رایگان, رایگان و تبلیغ حمایت از گزینه است که خانه های بیش از 7,500 ساعت از برنامه نویسی و همچنین طاووس حق بیمه اجرا خواهد شد مشتریان $4.99 در هر ماه برای بیش از 15 ، 000 ساعت از برنامه نویسی و آگهی رایگان طاووس بسته حق بیمه برای $9.99 در هر ماه. موجود Comcast مشترکین دریافت خواهد کرد طاووس در هیچ هزینه اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>