Paytm دفاتر بسته کارمند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

دهلی نو: هند پیشرو دیجیتال پلت فرم پرداخت Paytm روز چهارشنبه تصمیم به تعطیل دفاتر خود در Gurugram و Noida برای حداقل دو روز پس از یکی از کارکنان خود را که به تازگی از سفر به ایتالیا آزمایش مثبت برای COVID-19.

در یک بیانیه رسمی شرکت اطلاع داد که این پیشنهاد اعضای تیم از COVID-19 بیمار به سلامت آنها آزمون انجام می شود و بلافاصله در حالی که همه دفاتر خود را بسته باقی می ماند برای sanitising اهداف است.

“یکی از همکاران ما بر اساس Gurugram که به تازگی از ایتالیا ارسال یک تعطیلات در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او دریافت درمان مناسب و ما در حال گسترش پشتیبانی کامل به خانواده اش” یک Paytm سخنگو گفت: سرپرستان.

پیشگیرانه اندازه گیری

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما پیشنهاد اعضای تیم خود را به سلامت و تست انجام می شود بلافاصله” سخنگوی اضافه شده است.

این شرکت گفت: آن توصیه شده است و همه کارکنان به محل کار از خانه برای چند روز در حالی که دفاتر sanitised.

“با این حال وجود خواهد داشت نه هر گونه تاثیر بر ما عملیات روزانه و Paytm خدمات خود ادامه خواهد داد و طبق معمول” سخنگوی اضافه شده است.

با 25 تازه تایید موارد coronavirus در هند صنعت فن آوری در هند است و خروج به یک پوسته با Paytm, Nearbuy Wipro و HCL اعلام برنامه عمل برای حفاظت از کارکنان خود را.

Nearbuy که ادعا می کند به هند برای اولین بار از بیش از حد محلی پلت فرم آنلاین را قادر می سازد که مشتریان و تجار محلی برای کشف و تعامل با یکدیگر تصمیم به بستن آن Gurugram کار به مدت حداقل 14 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی.

کار از خانه

این شرکت گفته است که کارکنان خود را به کار از خانه در طول دوره و همچنین نگه داشتن یک چک مناسب در سلامت خود را.

جهانی غول نرم افزار Wipro در روز چهارشنبه اعلام کرده است که به حالت تعلیق کارمند سفر به کروناویروس زده چین, هنگ کنگ و ماکائو است.

این شرکت همچنین گفت که هر کارمند است که سفر به محل آسیب دیده در چین در چند روز گذشته توصیه شده است برای کار از خانه برای 14 روز قبل از از سرگیری کار در دفتر.

“ما توصیه کرده اند که کارکنان ما به مراقب باشند به خصوص کسانی که در چین بر اساس و کسانی که سفر کرده اند که این کشور به تازگی” گفت: Wipro.

Tata Consultancy Services (TCS) همچنین ادعا کرد که آن را با همکاری نزدیک با همه مربوط به جهانی و منطقه ای و محلی موسسات بهداشتی برای مقابله با COVID-19 شیوع.

در حالی که HCL Technologies گفت: آن استناد یک بیماری همه گیر طرح احتمالی نهفته در جغرافیای و ارائه پشتیبانی کامل برای کارکنان در هر کجا که ممکن است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>