پی پال ممکن است شروع به فروش Cryptocurrency به طور مستقیم که می تواند همه چیز را تغییر دهید

گوشی های هوشمند و صفحه نمایش دیده می شود با برنامه پی پال در مارس 11 سال 2020 در بوخوم آلمان است. ماریو Hommes/DeFodi تصاویر از طریق گتی ایماژ

دیجیتال پرداخت غول پی پال گزارش شده است که خانههای گلی خالی یک برنامه ریزی برای عرضه و فروش مستقیم از بیت کوین و دیگر cryptocurrencies به بیش از 300 میلیون کاربر در سراسر جهان از طریق تلفن همراه خود را پرداخت تابعه Venmo.

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط Coindesk که ذکر سه نفر آشنا با این موضوع. “آنها در حال رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس از ساخته شده است در قابلیت کیف پول بنابراین شما می توانید آن را ذخیره وجود دارد” یکی از منابع انتشار گفت و اضافه کرد که آنها انتظار پی پال به “کار کردن با چندین مبادلات به منبع نقدینگی.”

یک منبع دوم گفت: این سرویس می تواند در دسترس در سه ماه آینده و یا زودتر. پی پال کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اخبار. Venmo نشده در پاسخ به ناظر پرس و جو.

اگر پی پال طرح به شرح زیر از طریق آن را به باز کردن یک درب بزرگ برای خرده فروشی cryptocurrency سرمایه گذاران. تا پایان 2019 پی پال تا به حال 305 کاربران فعال, در حالی که Coinbase یکی از بزرگترین رمزنگاری مبادلات در آمریکا 11.7 میلیون کاربر. و Binance یکی از بزرگترین در جهان تنها 15 میلیون.

وجود اجماع عمومی در میان Fintech بازیکنان صنعت است که این یک حرکت طبیعی برای پی پال در نهایت به ساخت یک crypto محصول. اولیه آن fintech رقیب مربع وارد بازی برگشت در سال 2018 زمانی که آن را راه اندازی معاملات بیتکوین در آن پول نقد برنامه. در سه ماهه اول سال 2020 خدمات تولید شده $306 میلیون بیت کوین درآمد به تنهایی.

“پس از میدان بزرگ موفقیت با بیت کوین تجارت خود P2P پرداخت برنامه CashApp آن اجتناب ناپذیر شرکت های مانند Venmo و پی پال به دنبال کت و شلوار” مرد Hirsch, ایالات متحده, مدیر عامل جهانی crypto پلت فرم eToro گفت: ناظر. “این Fintech پرداخت شرکت را یک فرصت برای رشد قابل توجهی در رمزنگاری بازار به طور خاص با توانایی برای به اشتراک گذاشتن معاملات اجتماعی بر روی پلت فرم.”

پی پال در حال حاضر با همکاری رمزنگاری ارز Coinbase است که اجازه می دهد تا به کاربران (در آمریکای شمالی و اروپا) برای برداشت و واریز نقدی بین این دو سیستم عامل است. پی پال نیز به طور خلاصه یک عضو Facebook را ترازو انجمن در سال گذشته قبل از بلند پروازانه crypto پروژه سقوط از هم جدا.

Venmo شد پی پال شرکت در سال 2013 از طریق یک شرکت کسب. در پایان 2019 پرداخت خدمات به حال 52 میلیون کاربر ثبت شده. در پی پال 2019 Q4 انتشار درآمد در ماه ژانویه مدیر عامل دن Schulman گفت: سرمایه گذاران است که “کسب درآمد از Venmo” است که یک شرکت از اولویت های این سال است.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار در رفتن در اطراف است که در حال حاضر از آنجا که ما فکر می کنم که یک فرصت بسیار بزرگ است که ما را به عنوان مزیت های زیادی نسبت سال گذشته که ما احتمالا می تواند داشته باشد” Schulman گفت: از Venmo.

در مصاحبه با CoinDesk در اوایل این سال پی پال افسر ارشد فناوری روپیه Shivananda همچنین اشاره کرد در این شرکت blockchain حال پیشرفت است. “ما یک باور قوی در پتانسیل blockchain. دیجیتالی کردن ارز است تنها یک ماده از زمانی که اگر” Shivananda گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>