پائولین Tantot نگه داشته تا بسیار گرم پست در Instagram خوراک امروز با سری جدید عکس های سلفی. وجود دارد سه عکس و یک ویدئو در مجموعه, و آنها به او نشان داد تاب شلاق زدن سیاه و سفید بالا.

Snaps گرفته شده است. در همان نقطه بود که یک اتاق با رنگ سبز روشن دیوارهای با طلا تر و تمیز و criss-cross لهجه.

در اولین عکس, Pauline دراز در نور کف سنگ مرمر در سمت راست او و تکیه خودش با دست راست خود را. او عبور او پای چپ در جلو که کمک به برجسته از کون باسن. این گیج برگزار گوشی با دست چپ پنهان کردن یک طرف از صورت خود را.

او پیراهن سفید بود با خدمه یقه و آستین کوتاه. آن را نیز تا به حال یک برش قطع تا صدای زیر شکم بودند ، او تکمیل نگاه خود را با یک شلاق زدن سیاه و سفید با تسمه نازک که استراحت بالا بر روی باسن خود.

پائولین عینک مو در قسمت وسط و اجازه قفل او را به جریان در اطراف او شانه راست.

او به یک پوت برای عکس در حالی که اجمالی در صفحه نمایش تلفن.

به علاوه مدل ایستاد تا برای دومین عکس propping بیرون پای راست خود را در حالی که با قرار دادن دست خود را بر سر او.

یک سوم شات نشان داد پائولین با پای راست خود را به عنوان او قرار داده و دست خود را بر روی قسمت بالای ران. او قوسی او برگشت و نشان داد که طرف انحنا او غنیمت است.

قسمت آخر از مجموعه یک کلیپ ویدئویی کوتاه از پائولین قابل توجه Bambi مطرح در طبقه. او تحت تأثیر کمی از راست به چپ و تراوش شرجی vibes.

بسیاری از تحسین رهبری به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را.

“زیبا انعکاس” نوشت: یک حامی.

“عشق پاهای خود را :),” ابراز پیرو.

“من نمی دانم چه سحر و جادو زاویه به استفاده از به پاهای من نگاه طولانی” اشاره کرد یک فن است.

“دست و انگشت tats” raved یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر punctuating پیام خود را با قلبی چشم از emoji.

علاوه بر این, Pauline مشترک یکی دیگر از مجموعه ای از دو عکس و یک ویدئو در ژانویه 25. او عینک کوچک, سیاه, شورت لا کونی, دوباره, به جز این زمان او زوج آن را با آستین پیراهن سفید که خواندن “فرشته”. این اولین عکسی بود که از او رو به دوربین مستقیم با صورت خود را نابود و لگدمال شده است. دوم عکس همه چیز در مورد الاغ سیاه و سوم یکی بود از حرکت باسن خود را به عقب و جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im