پائولین پاتر ‘من 600-LB زندگی’ به روز رسانی: دیدن تصاویر شگفت انگیز از 300 پوند وزن از دست دادن

پائولین پاتر در ابتدا یک rocky زمان در من 600-LB زندگی.

او وارد در TLC docu-سری وزن بیش از 700 پوند تا به حال در بیمارستان بستری شود با توجه به وزن خطرناک و خارج از کنترل عادات غذا خوردن و برخورد با او را طرح درمان. حتی به عنوان او شروع به از دست دادن وزن, Pauline معتاد به مسکن و تهدید به از خط خارج او موفقیت است. و در طول سفر خود را, Pauline تلاش برای غلبه بر روان hangups که منجر به خطرناک کاهش وزن در وهله اول.

“آن مرد در من است که هنوز هم وجود دارد,” او گفت: در یک به روز رسانی در TLC نشان می دهد از طریق این Cinemaholic. “دکتر ثابت معده ما اما او ثابت نیست ذهن ما است. من برای ادامه جنگ.”

با وجود این مشکلات پائولین قادر به رها نزدیک به 150 پوند در طول زمان خود را نشان می دهد و در حال حاضر حتی بیشتر پیشرفت نشان دهد. به عنوان این Cinemaholic گزارش پیش از پائولین را “که در آن آنها در حال حاضر?” به روز رسانی در من 600-LB زندگیاو کاهش یافته است و در مجموع 300 پوند از طریق تعهد به رژیم غذایی و ورزش است.

پائولین نشان داده است برخی از پیشرفت های به طرفداران در صفحه یوتیوب, هر چند او آخرین به روز رسانی وجود آمد و در سال 2016 بسیار زودتر در کاهش وزن سفر.

پائولین به اشتراک گذاشته است مقدار زیادی از تصاویر از وزن خود را از دست دادن سفر در Facebook, نشان دادن خاموش خود را به طور چشمگیری کوچکتر قاب. او همچنین به نظر می رسد به یک خانه دائمی در هوستون که در آن او در ابتدا سفر برای درمان با مشهور کاهش وزن دکتر جراح Younan Nowzaradan. بیمارانی که در پایین قرار داده و ریشه در هوستون پس وقت خود را بر من 600-LB زندگی اغلب نشان داده شده بیشتر پیشرفت قابل توجهی نسبت به کسانی که به خانه بازگشت و سعی در نگه داشتن با رژیم غذایی سخت رژیم خود به خود.

به عنوان Starcasm اشاره کرد پائولین شده است در چشم های عمومی برای مدتی از جمله برجسته به عنوان جهان سنگین ترین زن در سال 2011 کتاب رکوردهای جهانی گینس و بعد از ساخت ظاهر در یک قسمت از Dr. Phil. در این گزارش اشاره کرد که او نیز تبدیل به یک “تلخیص احساس” پس از گفت و وزن از دست دادن طرح برای رابطه جنسی با شوهر سابق او را تا هفت بار در روز.

پائولین نیز تبدیل به یک ثابت در من 600-LB زندگیبا یک سری از به روز رسانی پس از او در ابتدا برجسته در سال 2015. او به طور پیوسته وزن از دست داده از آنجا که برای اولین بار ظاهر شد زمانی که او یکی از بزرگترین زنان به نظر می رسد نشان می دهد. این Starcasm گزارش همچنین شامل تعدادی از عکس های پائولین و پیشرفت او پس از من 600-LB زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>