پائولا Manzanal Sizzles در کوچک چاپ لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram نشان می دهد باور نکردنی او Abs

پرو مدل پائولا Manzanal به او در زمان Instagram حساب در روز شنبه و یک لباس شنای زنانه دوتکه, ضربه محکم و ناگهانی به یاد او 2 میلیون طرفدار دارد.

در عکس فوری, Paula لرزاند چاپی سفید لباس شنای زنانه دوتکه است که برجسته نازک تسمه سه گوش فنجان و یک رشته نازک که فرار در سراسر قفسه سینه خود را. این risque گروه فعال پائولا برای نشان دادن مقدار کافی از رخ و همچنین به عنوان یک نگاه اجمالی از underboob.

او تیمی را بالا مطابق با پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که جلب توجه به سمت او ران سکسی. سکسی کت و شلوار حمام کردن نیز به نمایش سنگ سخت شکم و کمر باریک.

پائولا تصمیم گرفتند برای آرایش صورت برای تکمیل او لباس شنای زنانه دوتکه, اما, انتخاب سایه های ظریف. او به نظر می رسد به اعمال برخی از عاج پایه و اساس است که ارائه چهره او تر نگاه کنید. این ççê ی به ظاهر داستد گونه او را با صورتی سرخ تصمیم گرفتند برای یک نور صورتی, رژ لب, سایه چشم خاکستری و کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. آن را مانند نگاه او به پایان رسید او نرم افزار آرایش با تاریک به خوبی تعریف ابرو که شده بود قوسی به کمال است.

پائولا عینک هایلایت کردن اجازه او قفل آبشار بر پشت او. از نظر طلا و جواهر, او تصمیم گرفت تا برای یک حلقه و یک sparkly ساعت مچی.

این عکس در زمان مکان در داخل خانه در وصف ناپذیر ، به مطرح پائولا نشسته در بالای یک مدفوع خورده یکی از پاهای خود را کج و سر او را لمس موهای او gazed در سمت راست دوربین و او را دیدم لبخند زیبا. او همچنین برگزار زرد لیوان در دست او است.

در زیرنویس خواست به او طرفداران او یک صبح خوب شده و چند قلب emoji در بخش نظرات.

در ظرف هفت ساعت از رفتن زندگی می کنند, تحریک, عکس متصلب تا بیش از 31,000 را دوست دارد. علاوه بر آن بسیاری از پیروان سرسخت flocked به بخش نظرات و به اشتراک گذاشته شده حدود 1200 پیام به ستایش پائولا را شکل شگفت انگیز و زیبا ویژگی های صورت.

“وای شما زیبا ترین زن در جهان!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“من شما را دوست دارم من ملکه. شما به ارزش میلیون ها نفر از تعارف و من به صرف تمام زندگی من به شما گفتن که چگونه فوق العاده و شگفت انگیز شما” کاربر دیگری chimed در.

“لعنت به کسانی که قاتل abs شگفت انگیز هستند!! شما در حال اهداف” یک سوم تحسین گفت.

“صبح به خیر ، شما نگاه کاملا خیره کننده مثل همیشه” یک چهارم پیرو نوشت.

گذشته از او به طور منظم پیروان بسیاری از مدل های دیگر و IG دوستي هم دوست و اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی از جمله Chantel Zales, ویکی عایشه, Valeria Orsini, Tefi Valenzuela.

پائولا به ندرت موفق به تحت تاثیر قرار دادن سپاه از پیروان خود عکس که نوشته های او تقریبا در هر هفته. در ژوئن 26, او یکی دیگر از عکس که در آن او برجسته بود تاب بیکینی سفید که نه تنها برجسته در شکل کامل خود اما همچنین اجازه او را به او نشان دهد باور نکردنی حس سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>